Wyniki!!! I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy 12.05.2018.r
W wyniku błędnie wypełnionej metryczki powstrał błąd w kategorii Hu, którego nie wyłapałem na zawodach.....w związku z tym zmieniły się miejsca 1-3. Za bład przepraszam wszystkich zainteresowanych.
Poniżej jak nie należy wypełniać metryczki
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Fabiś Sebastian | Black Water Archery | Cu | Dorośli M | 341 |
2 | Huzar Ewa | X10 Jaworze | Cu | Dorośli K | 323 |
3 | Łukaszewski Zdzisław | PBA Kujawy | Cu | Dorośli M | 316 |
4 | Klimczak Tomasz | WGŁ | Cu | Dorośli M | 298 |
5 | Gryzio Michał | WiR | Cu | Dorośli M | 297 |
6 | Skok Arkadiusz | WiR | Cu | Dorośli M | 280 |
7 | Szymon Szotowicz | SŁT FORT | Cu | Dorośli M | 258 |
8 | Małecki Piotr | PBA Kujawy | Cu | Dorośli M | 256 |
9 | Kulus Edward | PBA Kujawy | Cu | Dorośli M | 251 |
10 | Wolski Adam | UKS Technik Ruciane- Nida | Cu | Dorośli M | 232 |
11 | Walczak Filip | ŁSŁ | Cu | Dorośli M | 227 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Jonczak Jacek | Ciechanów | Hu | Dorośli M | 327 |
2 | Szczechowicz Rafał | Ciechanów | Hu | Dorośli M | 322 |
3 | Regiel Michał | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 318 |
4 | Białecki Wojciech | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 316 |
5 | Wiśniewski Mariusz | PBA Kujawy | HU | Dorośli M | 315 |
6 | Kukuła Krzysztof | Węgielsztyn | Hu | Dorośli M | 313 |
7 | Lewandowski Andrzej | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 300 |
8 | Salmanaowicz Mariusz | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 292 |
9 | Antkowiak Kamil | PBA Pomorze | Hu | Dorośli M | 290 |
10 | Samusjew Siergiej | WGŁ | Hu | Dorośli M | 289 |
11 | Kontowicz Artur | Lubraniec | Hu | Dorośli M | 287 |
12 | Okuniewski Marcin | PBA Pomorze | Hu | Dorośli M | 281 |
13 | Duda Daniel | Srokowo | Hu | Dorośli M | 279 |
14 | Jaworski Paweł | Kowalewo Pomorskie | Hu | Dorośli M | 258 |
15 | Gałon Piotr | WGŁ | HU | Dorośli M | 243 |
16 | Wiśniewski Andrzej | PBA Kujawy | Hu | Dorośli M | 158 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Baran "Boban" Łukasz | SŁuP | Tr | Dorośli M | 212 |
2 | Dudek Bolesław | Szczytno | Tr | Dorośli M | 207 |
3 | Andrzejewski "Pieniek" Henryk | SŁuP | Tr | Dorośli M | 206 |
4 | Wontka Jacek | SŁuP | Tr | Dorośli M | 194 |
5 | Mączkowski Szymon | WGŁ | Tr | Dorośli M | 182 |
6 | Chreścionko Piotr | PSŁT POLSKA | Tr | Dorośli M | 180 |
7 | Buława Piotr | SŁuP | Tr | Dorośli M | 171 |
8 | Dzielski Piotr | Warszawa | Tr | Dorośli M | 154 |
9 | Marcin Eckert | PFAA | Tr | Dorośli M | 147 |
10 | Szczesny Łukasz | ŁSŁ | Tr | Dorośli M | 141 |
11 | Świętnicki Jacek | SŁuP | Tr | Dorośli M | 140 |
12 | Maliszewski Sebastian | Pasłęk | Tr | Młodzież M | 136 |
13 | Lewwandowski Marek | WELLINGTON | Tr | Dorośli M | 125 |
14 | dudek dariusz | Szczytno | Tr | Dorośli M | 122 |
15 | Riebandt Krzysztof | Puck | Tr | Dorośli M | 118 |
16 | Riebandt Mateusz | Puck | Tr | Dorośli M | 115 |
17 | Pawłowski Grzegorz Jacek | WGŁ | Tr | Dorośli M | 103 |
18 | Zieliński "Zet" Paweł | SŁuP | Tr | Dorośli M | 87 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | GOIKE MARZENA | ŁUCZNICY POWIATU LĘBORSKIEGO | Tr | Dorośli K | 140 |
2 | Szczesna Małgorzata | ŁSŁ | Tr | Dorośli K | 138 |
3 | Andrzejewska Marzena | SŁuP | Tr | Dorośli K | 131 |
4 | Pietkiewicz "Olson" Aleksandra | SŁuP | Tr | Dorośli K | 120 |
5 | Świętnicka Dorota | SŁuP | Tr | Dorośli K | 119 |
6 | Kimel Katarzyna | SŁuP | Tr | Dorośli K | 99 |
7 | Buława Katarzyna | SŁuP | Tr | Dorośli K | 87 |
8 | Kochan Katarzyna | Białystok | Tr | Dorośli K | 69 |
9 | Buczeń Karolina | SŁuP | Tr | Dorośli K | 65 |
10 | Szlachta Maria | Kwidzyn | Tr | Dorośli K | 62 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Gil Kamil | MKŁ Strzała | Tr-hu | Dorośli M | 270 |
2 | Łaniewski Przemysław | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 220 |
3 | Kalinowski Tomasz | FakeArcher | Tr-hu | Dorośli M | 198 |
4 | Michalak Radosław | Mińsk Mazowiecki | Tr-hu | Dorośli M | 196 |
5 | Cejmer Tomasz | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 192 |
6 | Zenio Adam | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 181 |
7 | Kalinowski Rafał | FakeArcher | Tr-hu | Dorośli M | 168 |
8 | Burzymowski Krzysztof | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 166 |
9 | Szychulski Zbigniew | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 163 |
10 | Redzyński Piotr | FakeArcher | Tr-hu | Dorośli M | 160 |
11 | Szychulski Piotr | Olsztyn | Tr-hu | Dorośli M | 157 |
12 | Kalinowski Patryk | Unieszewo | Tr-hu | Dorośli M | 144 |
13 | Paluch Patryk | Bobrownia | Tr-hu | Dorośli M | 143 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kaniewska Agnieszka | SŁT FORT | Tr-hu | Dorośli K | 199 |
2 | Domagała Agnieszka | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 177 |
3 | Dzielska Magdalena | Warszawa | Tr-hu | Dorośli K | 170 |
4 | Fabisiak Magda | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 127 |
5 | Gawlik Barbara | WGŁ | Tr-hu | Dorośli K | 98 |
6 | Mazuryk Małgorzata | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 69 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Mietełka Emilia | Siekierki | Tr-hu | Dzieci | 269 |
2 | Kulis Piotr | Munin Inowrocław | Tr-hu | Dzieci | 215 |
3 | Maciejewska Wiktoria | Szczytno | Tr | Dzieci | 139 |
4 | Grzyb Artur | WGŁ | Tr-hu | Dzieci | 86 |
5 | Formela Marcel | Gdańsk | Tr | Dzieci | 77 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Huzar Mirosław | X10 Jaworze | OL | Dorośli M | 238 |
2 | Tołkacz Sandra | MKŁ Strzała | OL | Dorośli K | 217 |
3 | Markiewicz Krzysztof | MKŁ Strzała | OL | Dorośli M | 199 |
4 | Piotrowicz Adrian | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 173 |
5 | Burzyński Pawel | Rumia | OL | Dorośli M | 140 |
6 | Seledec Paweł | WGŁ | OL | Dorośli M | 128 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Okuniewski Mikolaj | Gdańsk | Hu | Dzieci | 223 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | SOKULSKA Maria | UKS Technik Ruciane- Nida | Hu | Młodzież K | 237 |
3 | Jaworska Laura | UKS Technik Ruciane- Nida | Cu | Młodzież K | 163 |
2 | Zęgota Monika | UKS Technik Ruciane- Nida | Hu | Młodzież K | 131 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Fabiś Mikołaj | Black Water Archery | Cu | Młodzież M | 336 |
2 | Beling Kuba | Black Water Archery | Hu | Młodzież M | 329 |
3 | Popis Bogdan | UKS Odys | Cu | Młodzież M | 323 |
4 | Miszczak Tomasz | UKS Technik Ruciane- Nida | Hu | Młodzież M | 276 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym |
Kategoria | Field Majdy 12.05.2018 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Piotrowicz Anna | UKS Odys | OL | Młodzież K | 214 |
2 | Woronowicz Filip | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież M | 198 |
3 | Włoch Tomasz | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież M | 155 |
4 | Zorena Paweł | UKS Technik Ruciane- Nida | OL | Młodzież M | 111 |