Wyniki !!!! V Terenowe Zawody Łucznicze Field w Majdach
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Rzeszot Dariusz | Rypin | Cu | Dorośli M | 373 |
2 | Fabiś Sebastian | PBA | Cu | Dorośli M | 351 |
3 | Klawikowski Robert | WGŁ | Cu | Dorośli M | 348 |
4 | Lemański Krzysztof | PBA Rypin | Cu | Dorośli M | 341 |
5 | Gryzio Michał | WGŁ | Cu | Dorośli M | 329 |
6 | Awiżeń Juliusz | WGŁ | Cu | Dorośli M | 309 |
7 | Sapozhnikov Vladimir | Kaliningrad archery club Trinity | Cu | Dorośli M | 291 |
8 | Walczak Filip | Pabianice | Cu | Dorośli M | 275 |
9 | Wolski Adam | UKS Technik Ruciane-Nida | Cu | Dorośli M | 266 |
10 | Popis Bogdan | UKS Odys | Cu | Młodzież M | 227 |
11 | Świderski Maciej | Gdynia | Cu | Dorośli M | 202 |
12 | Trapkowski Ksawery | UKS ODYS | Cu | Młodzież M | 178 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kocik Marzena | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli K | 264 |
2 | Cyraniak Natalia | KKŁ | Hu | Dorośli K | 208 |
3 | Narbutt Julia | BowHunting.pl | Hu | Dorośli K | 168 |
4 | Fabiś Eliza | PBA | Hu | Dorośli K | 145 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 13.02.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kowalski Andrzej | PBA Rypin | Hu | Dorośli M | 362 |
2 | Jonczak Jacek | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 356 |
3 | Samusjew Siergiej | WGŁ | Hu | Dorośli M | 337 |
4 | Rutkowski Michał | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 333 |
5 | Wiśniewski Mariusz | PBA Rypin | Hu | Dorośli M | 314 |
6 | Lewandowski Andrzej | PBA Rypin | Hu | Dorośli M | 311 |
7 | Gałon Piotr | WGŁ | Hu | Dorośli M | 310 |
8 | Sienkiewicz Paweł | WGŁ | Hu | Dorośli M | 277 |
9 | Krzyżaniak Cezary | NN | Hu | Dorośli M | 246 |
10 | Nowakowski Jacek | UKS Technik Ruciane-Nida | Hu | Młodzież M | 232 |
11 | Kalinowski Łukasz | Białołęka | Hu | Dorośli M | 230 |
12 | Cyraniak Maciej | KKŁ | Hu | Dorośli M | 225 |
13 | Fabiś Mikołaj | PBA | Hu | Dorośli M | 212 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Żarczyński Wiesław | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 249 |
2 | Seledec Paweł | WGŁ | OL | Dorośli M | 200 |
3 | Wiekiera Łukasz | KKŁ | OL | Dorośli M | 194 |
4 | Popov Oleg | Kaliningrad archery club Trinity | OL | Dorośli M | 193 |
5 | Piotrowicz Adrian | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 167 |
6 | Popova Larisa | Kaliningrad archery club Trinity | OL | Dorośli K | 155 |
7 | Kieczmerski Krzysztof | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 148 |
8 | Gołotra Marcin | WGŁ | OL | Dorośli M | 131 |
9 | Gołotra Kinga | WGŁ | OL | Dorośli K | 129 |
10 | Kejna Paweł | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 126 |
11 | Leszczyński Sławomir | WGŁ | OL | Dorośli M | 118 |
12 | Martyniuk Paweł | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 117 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Okuniewicz Artur | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież M | 168 |
2 | Rybiński Maciej | UKS ODYS | OL | Młodzież M | 126 |
3 | Paczkowski Krystian | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież M | 87 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Piotrowicz Anna | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 192 |
2 | Milewska Patrycja | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 174 |
3 | Kieczmerska Agata | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 157 |
4 | Gnoza Aleksandra | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 139 |
5 | Puzewicz Agnieszka | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 97 |
6 | Matusiak Natalia | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 87 |
7 | Bąk Magda | KKŁ | OL | Młodzież K | 85 |
8 | Paczkowska Gabriela | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 81 |
9 | Fabianowicz Katarzyna | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 60 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 13.02.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Chreścionko Piotr | PSŁT RYPIN | Tr | Dorośli M | 213 |
2 | Psiuk Dariusz | Płocka Drużyna Kusznicza | Tr | Dorośli M | 207 |
3 | Piechocki Jarosław | PSŁT RYPIN | Tr | Dorośli M | 189 |
4 | Ciosek Arkadiusz | PDK | Tr | Dorośli M | 186 |
5 | Kunikowski Mirosław | ODN Inogici | Tr | Dorośli M | 174 |
6 | Pisarkiewicz Karol | Gdańsk | Tr | Dorośli M | 174 |
7 | Frankowski Andrzej | Kętrzyn | Tr | Dorośli M | 145 |
8 | Buława Piotr | Kamienica Szlachecka | Tr | Dorośli M | 141 |
9 | Radziun Adam | Warszawa PSŁT | Tr | Dorośli M | 134 |
10 | Riebandt Krzysztof | ŁZP | Tr | Dorośli M | 131 |
11 | Kosiorek Piotr | Warszawa | Tr | Dorośli M | 118 |
12 | Sierpiński Robert | Warszawa | Tr | Dorośli M | 107 |
13 | Szczęsny Łukasz | Łódź | Tr | Dorośli M | 74 |
14 | Pisarkiewicz Ignacy | Gdańsk | Tr | Młodzież M | 63 |
15 | Rakowicz Andrzej | Toruń | Tr | Dorośli M | 59 |
16 | Cichocki Piotr | ODN Inogici | Tr | Dorośli M | 57 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Zarzecka Lila | WGŁ | Tr | Dorośli K | 123 |
2 | Twardowska Emila | Tr | Dorośli K | 88 | |
3 | Sadowska Joanna | ODN Inogici | Tr | Dorośli K | 73 |
4 | Riebandt Ewelina | ŁZP | Tr | Dorośli K | 67 |
5 | Ciosek Barbara | PDK | Tr | Dorośli K | 64 |
6 | Pisarkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Tr | Dorośli K | 36 |
7 | Andrzejewska Marzena | Gdynia | Tr | Dorośli K | 32 |
8 | Kimel Katarzyna | ODN Inogici | Tr | Dorośli K | 29 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Ciosek Dawid | PDK | Tr | Dzieci | 147 |
2 | Jaczun Franek | UKS ODYS | Tr | Dzieci | 133 |
3 | Sadkowski Maciej | Siekierki | Tr-hu | Dzieci | 126 |
4 | Paczkowski Marceli | WGŁ | Tr-hu | Dzieci | 123 |
5 | Kołak Iwona | WGŁ | Tr-hu | Dzieci | 116 |
6 | Narbutt Miłosz | BowHunting.pl | Tr-hu | Dzieci | 87 |
7 | Klepadło Alicja | WGŁ | Tr-hu | Dzieci | 80 |
8 | Ciosek Jakub | PDK | Tr | Dzieci | 58 |
9 | Riebandt Jakub | ŁZP | Tr | Dzieci | 57 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Sadkowski Tomasz | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 230 |
2 | Rozmanowski Tomasz | Rozbow Czerwinsk nad Wislą | Tr-hu | Dorośli M | 223 |
3 | Cejmer Tomasz | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 222 |
4 | Paczkowski Tomasz | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 218 |
5 | Korec Piotr | Siekierki | Tr-Hu | Dorośli M | 211 |
6 | Dzielski Piotr | Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 205 |
7 | Walczak Adam | Tr-hu | Dorośli M | 205 | |
8 | Narbutt Karol | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli M | 194 |
9 | Baran Łukasz "Boban" | ODN Inogici | Tr-hu | Dorośli M | 193 |
10 | Rokicki Michał | Tr-hu | Dorośli M | 187 | |
11 | Szotowicz Szymon | Toruń | Tr-hu | Dorośli M | 176 |
12 | Mrówczynski Wojtek | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 169 |
13 | Alekseenko Dmitry | Kaliningrad archery club Trinity | Tr-hu | Dorośli M | 166 |
14 | Andrzejewski Henryk | Gdynia | Tr-hu | Dorośli M | 160 |
15 | Paluch Patryk | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 148 |
16 | Eckert Marcin | WŚŁ Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 147 |
17 | Mączkowski Szymon | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 147 |
18 | Batko Tomasz | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli M | 146 |
19 | Kołak Zbigniew | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 132 |
20 | Skólmowski Szymon | Toruń | Tr-hu | Dorośli M | 106 |
21 | Stryczek Maciej | Siekierki | Tr-hu | Młodzież M | 104 |
22 | Bubacz Paweł | Toruń | Tr-hu | Dorośli M | 96 |
23 | Szychulski Zbigniew | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 83 |
24 | Feret Grzegorz | Tr-HU | Dorośli M | 28 | |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Field Majdy 07.05.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kaniewska Agnieszka | Toruń | Tr-hu | Dorośli K | 157 |
2 | Batko-Stępień Ania | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli K | 144 |
3 | Białek Ewa | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 118 |
4 | Fabisiak Magdalena | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 115 |
5 | Katarzyna Rozmanowska | Rozbow Czerwinsk nad Wislą | Tr-hu | Dorośli K | 94 |
6 | Czerniewicz Natalia | WGŁ | Tr-hu | Dorośli K | 81 |
7 | Narbutt Monika | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli K | 79 |
8 | Kołak Marta | WGŁ | Tr-hu | Dorośli K | 67 |
9 | Dzielska Magdalena | Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dorośli K | 66 |