Wyniki V Leśne Zawody Łucznicze 3D w Ruciane-Nida
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Huzar Mirosław | X10 JAWORZE | Cu | Dorośli M | 530 |
2 | Rzeszot Dariusz | Rypin | Cu | Dorośli M | 522 |
3 | Klawikowski Robert | WGŁ | Cu | Dorośli M | 520 |
4 | Fabiś Sebastian | PBA | Cu | Dorośli M | 512 |
5 | Starzyński Witold | Wymysły | Cu | Dorośli M | 504 |
6 | Sobieraj Cezary | NN | Cu | Dorośli M | 502 |
7 | Awiżeń Juliusz | WGŁ | Cu | Dorośli M | 494 |
8 | Kocyła Michał | Siekierki | Cu | Dorośli M | 494 |
9 | Gryzio Michał | WGŁ | Cu | Dorośli M | 490 |
10 | Baran Arkadiusz | Kalisz | Cu | Dorośli M | 488 |
11 | Brutkowski Piotr | UKS Technik Ruciane-Nida | Cu | Dorośli M | 368 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Huzar Ewa | X10 JAWORZE | Cu | Dorośli K | 504 |
2 | Narbutt Julia | BowHunting.pl | Hu | Dorośli K | 452 |
3 | Kocik Marzena | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli K | 418 |
4 | Cyraniak Natalia | KKŁ | Hu | Dorośli K | 384 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Jonczak Jacek | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 524 |
2 | Rutkowski Michał | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 518 |
3 | Lewandowski Andrzej | PBA Rypin | Hu | Dorośli M | 504 |
4 | Samusjew Siergiej | WGŁ | Hu | Dorośli M | 496 |
5 | Ościłowski Tomasz | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 494 |
6 | Sienkiewicz Paweł | WGŁ | Hu | Dorośli M | 480 |
7 | Salmanowicz Mariusz | Szwalewo | Hu | Dorośli M | 472 |
8 | Gałon Piotr | WGŁ | Hu | Dorośli M | 468 |
9 | Krupiński Michał | CKŁ Ciechanów | Hu | Dorośli M | 466 |
10 | Grzenkowski Krzysztof | Bytów | Hu | Dorośli M | 456 |
11 | Fabiś Mikołaj | PBA | Hu | Dorośli M | 428 |
12 | Olszewski Jakub | Siekierki | Hu | Dorośli M | 418 |
13 | Krzyżaniak Cezary | Hu | Dorośli M | 390 | |
14 | Cyraniak Maciej | KKŁ | Hu | Dorośli M | 326 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Trapkowski Ksawery | UKS Odys | Hu | Młodzież M | 468 |
2 | Nowakowski Jacek | UKS Technik Ruciane-Nida | Hu | Młodzież M | 460 |
3 | Popis Bogdan | UKS Odys | Hu | Młodzież M | 459 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Sobieraj Ewa | St.Łuczniczy Marymont | OL | Dorośli K | 450 |
2 | Żarczyński Wiesław | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 436 |
3 | Seledec Paweł | WGŁ | OL | Dorośli M | 378 |
4 | Piotrowicz Adrian | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 320 |
5 | Jaczun Marek | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 312 |
6 | Kieczmerski Krzysztof | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 294 |
7 | Kejna Paweł | UKS ODYS | OL | Dorośli M | 292 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Okuniewicz Artur | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież M | 426 |
2 | Rybiński Maciej | UKS ODYS | OL | Młodzież M | 388 |
3 | Paczkowski Krystian | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież M | 292 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Piotrowicz Anna | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 392 |
2 | Kieczmerska Agata | UKS ODYS | Ol | Młodzież K | 364 |
3 | Gnoza Aleksandra | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 316 |
4 | Paczkowska Gabriela | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 296 |
5 | Matusiak Natalia | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 284 |
6 | Fabianowicz Katarzyna | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Młodzież K | 250 |
7 | Puzewicz Agnieszka | UKS ODYS | OL | Młodzież K | 224 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Pisarkiewicz Karol | Gdańsk | Tr | Dorośli M | 418 |
2 | Chreścionko Piotr | PSŁT RYPIN | Tr | Dorośli M | 392 |
3 | Piechocki Jarosław | Tr | Dorośli M | 380 | |
4 | Buława Piotr | Kamienica Szlachecka | Tr | Dorośli M | 360 |
5 | Riebandt Krzysztof | ŁZP | Tr | Dorośli M | 346 |
6 | Kowalski Paweł | Gdańsk | Tr | Dorośli M | 316 |
7 | Swoboda Adam | Gdynia | Tr | Dorośli M | 314 |
8 | Niedźwiecki Artur | Tr | Dorośli M | 286 | |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Goike Marzena | LĘBORK | Tr | Dorośli K | 384 |
2 | Zarzecka Lila | WGŁ | Tr | Dorośli K | 334 |
3 | Buława Kasia | Kamienica Szlachecka | Tr | Dorośli K | 316 |
4 | Swoboda Danuta | Gdynia | Tr | Dorośli K | 272 |
5 | Andrzejewska Marzena | Gdynia | Tr | Dorośli K | 194 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Jarzyński Boguś | WŚŁ Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dzieci | 474 |
2 | Narbutt Miłosz | BowHunting.pl | Tr-hu | Dzieci | 466 |
3 | Sadkowski Maciej | Siekierki | Tr-hu | Dzieci | 452 |
4 | Eckert Jerzy | WŚŁ Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dzieci | 444 |
5 | Brutkowska Kornelia | UKS Technik Ruciane-Nida | OL | Dzieci | 444 |
6 | Jaczun Franek | UKS ODYS | Tr-hu | Dzieci | 428 |
7 | Kołak Iwona | WGŁ | Tr-hu | Dzieci | 386 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Korec Piotr | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 452 |
2 | Jarzyński Mariusz | WŚŁ Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 446 |
3 | Cejmer Tomasz | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 444 |
4 | Sadkowski Tomasz | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 444 |
5 | Burzymowski Krzysztof | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 422 |
6 | Narbutt Karol | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli M | 422 |
7 | Paczkowski Tomasz | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 420 |
8 | Andrzejewski Henryk | Gdynia | Tr-hu | Dorośli M | 418 |
9 | Zenio Adam | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 414 |
10 | Baran Łukasz "Boban" | ODN Inogici | Tr-hu | Dorośli M | 404 |
11 | Cukierman Janusz | Bohoniki | Tr-hu | Dorośli M | 396 |
12 | Paluch Patryk | WGŁ | Tr-hu | Dorośli M | 380 |
13 | Eckert Marcin | WŚŁ Wiślana Ścieżka Łucznicza | Tr-hu | Dorośli M | 360 |
14 | Stryczek Maciej | Siekierki | Tr-hu | Dorośli M | 304 |
15 | Popławski Paweł | Bohoniki | Tr-hu | dorośli M | 290 |
Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2016r |
Kategoria | Ruciane Nida 04.06.2016 | |||
lp | Zawodnik | Klub | sprzętowa | wiekowa | punkty |
1 | Kołak Marta | WGŁ | Tr-hu | Dorośli K | 364 |
2 | Domagała Agnieszka | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 344 |
3 | Fabisiak Magdalena | Siekierki | Tr-hu | Dorośli K | 332 |
4 | Narbutt Monika | BowHunting.pl | Tr-hu | Dorośli K | 310 |
5 | Chociej Justyna | Bohoniki | Tr-hu | Dorośli K | 264 |