Warmińska Grupa Łucznicza - Dobre Miasto, Olsztyn

I LEŚNE ZAWODY ŁUCZNICZE 3D – RUCIANE NIDA 08.06.2013r  WYNIKI

Kategoria: Łuk tradycyjny  dzieci  <15lat

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Chodkowska Kasia

Dzicy Łucznicy

68

I

Kategoria: Łuk tradycyjny  kobiety  20lat>

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Swoboda Danka

Swobodna Kompanija

133

I

2

Błaż-Chodkowska Magda

Dzicy Łucznicy

90

I I

3

Domagała Agnieszka

Siekierki

85

I I I

4

Białek Ewa

Siekierki

54

IV

Kategoria: Łuk tradycyjny  mężczyźni  20lat>

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Mamot Wiesław

Siekierki

174

I

2

Cejmer Tomasz

Siekierki

147

I I

3

Burzymowski Krzysztof

Siekierki

134

I I I

4

Rybarczyk Wojciech

NZ

131

IV

5

Chodkowski Artur

Dzicy Łucznicy

107

V

6

Kaczmarkiewicz Adam

Bydgoszcz

102

VI

7

Swoboda Adam

Swobodna Kompanija

101

VII

Kategoria: Łuk olimpijski  kobiety  <20 lat

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Bieńkowska  Nikola ( ma mniej niż 15 lat J )

KKŁ Olsztyn

108

I

2

Parzych Sabina

UKS Ruciane-Nida

101

I I

3

Dołkowska Aleksandra

PBA Rypin

38

I I I

Kategoria: Łuk olimpijski mężczyźni  20 lat>

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Kaczorek Wojciech

KKŁ Olsztyn

236

I

2

Gołębiewski Mateusz

WGŁ

211

I I

3

Żarczyński Wiesław

UKS Odys

203

I I I

4

Mieluch Tadeusz

?

158

IV

5

Dobrzyński Patryk ( ma mniej niż 20 lat)

UKS Ruciane-Nida

1033

V

Kategoria: Łuk bloczkowy HU mężczyźni <20 lat

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Urbanowicz Maciej

WGŁ

211

I

2

Łuczak Hubert ( ma mniej niż 15 lat)

NZ

197

I I

3

Mateusz Tymcio

UKS Odys

183

I I I

Kategoria: Łuk bloczkowy HU –mężczyźni  20 lat >

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce zajęte  w zawodach

1

Klawikowski Robert ( osprzęt CU)

WGŁ

254

I

1

Kowalski Andrzej

PBA Rypin

233

I

2

Jankowski Paweł

PBA Rypin

231

I I

3

Paczkowski Tomasz

WGŁ

230

I I I

4

Karetko Artur

NZ

213

IV

4

Łuczak Jarosław

NZ

215

IV

5

Byrecki Michał

NZ

207

V

6

Jonczak Jacek

NZ

206

VI

7

Rutkowski Michał

NZ

205

VII

8

Narbut Karol

NZ

200

VIII

9

Sobierajski Krzysztof

PBA Rypin

194

 

9

Łukaszewski Zdzisław

PBA Rypin

194

 

10

Bock Bartosz

NZ

169

 

11

Gronikowski Radek

NZ

163

 

12

Sienkiewicz Paweł

WGŁ

150

 

13

Wolski Adam

UKS Ruciane-Nida

126

 

W zawodach można było uzyskać max. 308 pkt.

Powered by Best internet security
Monday the 22nd. Warmińska Grupa Łucznicza