I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy 12.05.2018.r

Rejestracja do I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy 12.05.2018.r

 

 

Bardzo proszę najpierw wpisywać NAZWISKO!!!
Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie będzie mógł przyjechać a się już zarejestrował to proszę o taką informację na maila.

Jeśli jesteś wegetarianinem napisz to w formularzu rejestracyjnym lub daj miznać w inny sposób. . Robert 

 

...

 

I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD w Majdach Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa
1 Paczkowski Tomasz WGŁ Hu Dorośli M
2 Wiktor Zalewski WGŁ Tr-hu Dzieci
3 Paczkowski Marceli WGŁ Hu Dzieci
4 Zalewski Oskar WGŁ Tr-hu Dzieci
5 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M
6 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr Dorośli M
7 Wontka Jacek SŁuP Tr Dorośli M
8 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M
9 Gryzio Michał WiR Cu Dorośli M
10 Gryzio Alan WiR Cu Dzieci
11 Skok Arkadiusz WiR Cu Dorośli M
12 Białecki Wojciech PBA Kujawy Hu Dorośli M
13 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież M
14 Formela Marcel Gdańsk Tr Dzieci
15 Okuniewski Mikolaj Gdańsk Hu Dzieci
16 Okuniewski Marcin PBA Pomorze Hu Dorośli M
17 Maksymiuk Zbigniew PBA Pomorze Hu Dorośli M
18 Kuczkowski Przemyslaw PBA Pomorze Hu Dorośli M
19 Kontowicz Artur Lubraniec Hu Dorośli M
20 Łukaszewski Zdzisław PBA Kujawy Cu Dorośli M
21 Kimel Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K
22 Redzyński Piotr Warszawa Tr-hu Dorośli M
23 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K
24 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M
25 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M
26 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K
27 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K
28 Marcin Eckert PFAA Tr Dorośli M
29 Zieliński "Zet" Paweł SŁuP Tr Dorośli M
30 Gil Kamil MKŁ Strzała Tr-hu Dorośli M
31 Dzielska Magdalena Warszawa Tr-hu Dorośli K
32 Dzielski Piotr Warszawa Tr Dorośli M
33 Cejmer Tomasz Siekierki BareBow Dorośli M
34 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M
35 Riebandt Krzysztof Puck Tr Dorośli M
36 Burzynski Pawel Rumia OL Dorośli M
37 Kalinowski Patryk Unieszewo Tr-hu Dorośli M
38 Seledec Paweł WGŁ OL Dorośli M
39 Rakowicz Andrzej Toruń Tr Dorośli M
40 Mamot Wiesław Siekierki Tr-hu Dorośli M
41 Przybylski Pawel Milanówek Tr-hu Dorośli M
42 SZLACHTA MARIA Kwidzyn Tr Dorośli K
43 LEWANDOWSKI MAREK WELLINGTON Tr Dorośli M
44 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M
45  
Sunday the 22nd. Warmińska Grupa Łucznicza