VI Zimowe Zawody Łucznicze Field w Majdach 10.02.2018r

Rejestracja do VI Zimowe Zawody Łucznicze  Field w Majdach 10.02.2018r

 

 

Bardzo proszę najpierw wpisywać NAZWISKO!!!
Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie będzie mógł przyjechać a się już zarejestrował to proszę o taką informację na maila.

Jeśli jesteś wegetarianinem napisz to w formularzu rejestracyjnym lub daj miznać w inny sposób. . Robert 

 

...

 

Liga Północ W Łucznictwie Terenowym 2018r Zimowy Field w Majdach Kategoria
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa
1 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K
2 Okuniewski Marcin PBA Pomorze Hu Dorośli M
3 Okuniewski Mikołaj Gdańsk Hu Dzieci
4 Maksymiuk Zbigniew PBA Pomorze Hu Dorośli M
5 Kuczkowski Przemysław PBA Pomorze Hu Dorośli M
6 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K
7 Andrzejewski Henryk SŁuP Tr Dorośli M
8 Antkowiak Kamil PBA Pomorze Hu Dorośli M
9 Antkowiak Monika PBA Pomorze Hu Dorośli K
10 Popis Bogdan UKS ODYS Hu Dorośli M
11 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M
12 Seledec Paweł WGŁ OL Dorośli M
13 Mączkowski Szymon AKŁ Olsztyn Tr Dorośli M
14 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież M
15 Gil Kamil MKŁ STRZAŁA Tr-hu Dorośli M
16 Lewandowski Andrzej PBA Rypin Hu Dorośli M
17 Beling Jakub Black Water Archery Cu Dzieci
18 Beling Marcin Black Water Archery Cu Dorośli M
19 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Cu Dzieci
20 Fabiś Sebastian Black Water Archery Tr Dorośli M
21 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M
22 Kowalska Anna WGŁ Tr-hu Dorośli K
23 Ozga Emil WGŁ Tr-hu Dorośli M
24 Pawłowski Grzegorz Jacek WGŁ Tr Dorośli M
25 Baran "Boban" Łukasz SłuP Tr Dorośli M
26 Paczkowski Tomasz WGŁ Hu Dorośli M
27 Dzielska Magdalena Warszawa Tr-hu Dorośli K
28 Dzielski Piotr Warszawa Tr Dorośli M
29 Kimel Katarzyna SłuP Tr Dorośli K
30 Białecki Wojciech PBA Rypin Hu Dorośli M
31 Kontowicz Artur Lubraniec Hu Dorośli M
32 Deskiewicz Wojciech Bydgoszcz Tr Dorośli M
33 Wontka Jacek SłuP Tr Dorośli M
34 Dariusz Dudek Szczytno Tr-hu Dorośli M
35 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci
36 Maciejewski Marcin PBA Rypin Hu Dorośli M
37 Lewandowski Błażej SłuP Tr Dorośli M
38 Gryzio Michał WiR Cu Dorośli M
39 Gryzio Alan WiR Hu Dzieci
40 Skok Arkadiusz WiR Cu Dorośli M
41 Fabisiak Magda Siekierki Tr-hu Dorośli K
42 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M
43 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-hu Dorośli M
44 Olesiak Krzysztof Manowo Hu Dorośli M
45 Dudziak Łukasz PBA Rypin Hu Dorośli M
46 Łada Marcin Szczytno Tr-hu Młodzież M
47 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M
48 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SłuP Tr Dorośli K
49 Zieliński Paweł "Zet" SłuP Tr Dorośli M
50 SZCZESNY Łukasz Łódź Tr Dorośli M
51 SZCZESNA Małgorzata Łódź Tr Dorośli K
52 Każarnowicz Marcin Gronity Hu Dorośli M
53 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K
54 Vytas Karpavičius ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M
55 Neringa Brusokienė ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli K
56 Kołak Marta WGŁ Tr-hu Dorośli K
57 Kołak Iwonka WGŁ Tr-hu Dzieci
58 Kołak Zbyszek WGŁ Tr-hu Dorośli M
59 Sadowska Joanna SłuP Tr Dorośli K
60 Pozorski Krzysztof Olsztyn Tr Dorośli M
61 Wiertel Bartosz Toruń Tr Dorośli M
62 Łukaszewski Zdzisław PBA Rypin Cu Dorośli M
63 Rejmentowski Mariusz Kętrzyn OL Dorośli M
64 Riebandt Krzysztof ŁZP Puck Tr Dorośli M
65 Riebandt Ewelina ŁZP Puck Tr Dorośli K
66 Riebandt Mateusz ŁZP Puck Tr Młodzież M
67 Riebandt Jakub ŁZP Puck Tr Dzieci
68 Toński Wojciech WiR Hu Dorośli M
69 Marius Dijokas ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M
70 Mindaugas pažiūra Gintarine strele Ukmerge Tr Dorośli M
71 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Tr-hu Dorośli K
72 Wieliki Aleksandra UKS Technik Ruciane-Nida Tr Młodzież K
73 Białek Ewa Sierkierki Tr-hu Dorośli K
74 Mrówczyński Wojtek Sierkierki Tr-hu Dorośli M
75 Buława Piotr PrzySłup Tr Dorośli M
76 Rimantas Brusokas ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M
77 Florkiewicz Iga KKŁ Tr-hu Dzieci
78 Florkiewicz Krzysztof KKŁ Tr Dorośli M
79  
Sunday the 21st. Warmińska Grupa Łucznicza