I po zawodach ....II Zimowe Zawody Łucznicze Field w Majdach zostały zakończone

II Zimowe Zawody w Majdach odbyły się w iście wiosennej aurze. Chłód i przelotny wiosenny deszczyk towarzyszył nam przez cały dzień.w prezentując łuki z różnych kategorii sprzętowych.

Mimo to na zawody przyjechała pokaźna liczba łuczników prezentując łuki z różnych kategorii sprzętowych. Tuż po godz. 10 wszyscy rozeszli się w grupach na wyznaczone cele. Trasa wiodła brzegiem jeziora, między domkami letniskowymi oraz leśnymi zakamarkami. Chyba najbardziej lubianym celem był cel nr 10. Zbliżając się do niego zawodnicy robili mały przestój przy ognisku gdzie czekała na nich gorąca herbata i chleb ze smalcem. Po krótkiej regeneracji sił można było już wejść na domek na drzewie i oddać z jego "tarasu" celne strzały. 

Po skończonym przemarszu i oddaniu wszystkich  strzałów, wszyscy zgromadzili się ponownie przy ognisku gdzie czekali na wyniki swych zmagań. Kategorii sprzętowych jak i wiekowych było sporo tak więc i łuczników zostało obdarowanych medalami. Wszystkim gorąco GRATULUJEMY i zapraszamy do wspólnej zabawy i rywalizacji w kwietniu.

Sunday the 26th. Warmińska Grupa Łucznicza