LIGA PÓŁNOC 2017

Kategoria: Wyniki zawodów

Podsumowanie wyników zawodów LIGI PÓŁNOC 2017

 

 

Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo

Suma
4największych
wyników

1 Samusjew Siergiej 80 50 100 100 100 380
2 Jonczak Jacek   80 60 40 80 260
3 Paczkowski Tomasz 50 100 26   40 216
4 Kowalski Andrzej 100 60   29   189
5 Maciejewski Marcin 40 45 24 45 29 159
6 Regiel Michał   22 40 32 60 154
7 Szczechowicz Rafał 22 20 45 36 50 153
8 Lewandowski Andrzej   32 80 20   132
9 Skok Arkadiusz 26 36 22 18   102
10 Salmanowicz Mariusz 24 24 32 14   94
11 Wiśniewski Mariusz     36 9 45 90
12 Antkowiak Kamil   12 29 12 36 89
13 Lemański Krzysztof 60 29       89
14 Okuniewski Marcin   15 50 24   89
15 Sapozhnikov Vladimir       80   80
16 Gałon Piotr 29 26 16     71
17 Vyshnevskij Evgenyj       60   60
18 Popis Bogdan 13 11 20 7   51
19 Sienkiewicz Paweł 18 18 15     51
20 Saufutinov Boris       50   50
21 Bielawski Marcin 45         45
22 Beling Marcin 14 14   16   44
23 Gil Kamil   40       40
24 Rutkowski Michał 36         36
25 Dziadosz Ajdar 20 13       33
26 Bielawski Artur 32         32
27 Każarnowicz Marcin         32 32
28 Sadżuga Roman   7 13 10   30
29 Jeryś Krzysztof       5 24 29
30 Toński Wojciech 15   14     29
31 Hemerszmit Tomasz   8 18     26
32 Kalinowski Tomasz 16 10       26
33 Piwecki Piotr       26   26
34 Olesiak Krzysztof         26 26
35 Białecki Artur       22   22
36 Awiżeń Juliusz   16       16
37 Czajka Piotr       15   15
38 Wardęga Wojciech       13   13
39 Okuniewicz Artur 12         12
40 Rynarzewski Tomasz     12     12
41 Beling Jakub       11   11
42 Włoch Marcin   9       9
43 Wardęga Jakub       8   8
44 Fabiś Mikołaj       6   6
45 Baruch Waldemar       4   4
46 Gorgoń Michał       3   3
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Gryzio Michał   100 60 50 100 310
2 Łukaszewski Zdzisław   80 50 80   210
3 Kulus Edward 60   80 29   169
4 Huzar Mirosław     100   50 150
5 Fabiś Sebastian 100     40   140
6 Małecki Piotr 50   36   40 126
7 Sobieraj Cezary     40   80 120
8 Brutkowski Piotr   45 32   36 113
9 Staniewicz Robert     45 60   105
10 Wolski Adam   60     45 105
11 Walczak Filip 80     24   104
12 Rzeszot Dariusz       100   100
13 Redzyński Piotr 45 50       95
14 Klawikowski Robert         60 60
15 Barwinek Marcin       45   45
16 Baran Arkadiusz       36   36
17 Rubach Andrzej       32   32
18 Sadżuga Roman         32 32
19 Łosak Rafał       26   26
  Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Jeryś Joanna   100   60 80 240
2 Huzar Ewa     100   100 200
3 Wawrzyńska Natalia       100   100
4 Bielawska Małgorzata 100         100
5 Bielawska Karolina 80         80
6 Kokot-Wardęga Karolina       80   80
7 Witczak Julia 60         60
Ol
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Seledec Paweł 80 60   100 40 280
2 Popov Oleg   100   80 80 260
3 Gołota Kinga 60 50 80 50   240
4 Wiekiera Łukasz   80 100   45 225
5 Gołota Marcin 50 40 60 45   195
6 Piotrowicz Adrian 100       60 160
7 Popova Larisa   45   60 50 155
8 Żarczyński Wiesław         100 100
9 Rejmentowski Mariusz         36 36
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Zarzecka Lila 100 80 100 80 100 380
2 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra   50 80 60 60 250
3 Buława Katarzyna 60   60 26 40 186
4 Andrzejewska Marzena   45 50 29 50 174
5 Sadowska Joanna 80 60       140
6 Goike Marzena       100   100
7 Kołodziej Eliza   100       100
15 Kimel Katarzyna         80 80
8 Rachlewicz Agnieszka   40     36 76
9 Błażej Ilona       45   45
16 Szczesna Małgorzata         45 45
10 Świętnicka Dorota       40   40
11 Antoniadou Elena       36   36
12 Riebandt Ewelina       32   32
13 Cichowska Lucyna       24   24
14 Sanecka Barbara       22   22
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Domagała Agnieszka 100 60 80   80 320
2 Kaniewska Agnieszka   100   100 100 300
3 Fabisiak Magdalena 60 45 100     205
4 Głuch Agnieszka 80 80       160
5 Białek Ewa 45   50 60   155
6 Kowalska Anna 50   60   45 155
7 Kołak Marta 40 50     60 150
8 Jaworska-Witak Aleksandra 36   45 50   131
9 Rubach Anna       80   80
10 Sobieraj Ewa         50 50
11 Grześkowiak Agnieszka       45   45
12 Kowalska Alicja       40   40
13 Rozmanowska Katarzyna   40       40
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Baran Łukasz "Boban" 80 60 80 10 80 300
2 Wontka Jacek 100 50 36 80 45 275
3 Korec Piotr 40 45 50 36 100 235
4 Andrzejewski Henryk   80 32 26 60 198
5 Kowalski Paweł   29 100   40 169
6 Buława Piotr 60   60 9 32 161
7 Eckert Marcin 50 36 45 22   153
8 Niebrzydowski Marcin   40 26 13 50 129
9 Łabęcki Jacek   100       100
10 Nawalny Łukasz       100   100
11 Pisarkiewicz Karol       60   60
12 Szymański Paweł   50 50
13 Ordelewski Bartosz 26     22 48
14 Mączkowski Szymon   22     24 46
15 Kotłorz Piotr 45         45
16 Siemieniec Krzysztof       45   45
17 Hańczyk Mariusz       40   40
18 Starzyński Witold     40     40
19 Indraszczyk Konrad 36     3   39
20 Kosiorek Piotr   26   11   37
21 Riebandt Krzysztof 32     4   36
22 Maliszewski Sebasian         36 36
23 Sierpiński Robert   32   1   33
24 Piechocki Jarosław       32   32
25 Andrzejczak Jerzy       29   29
26 Kokoryn Adam 29         29
27 Pająk Jacek     29     29
28 Zieliński Paweł         26 29
29 Bilecki Grzegorz         29 29
30 Bloch Jacek       24   24
31 Stelmasiewicz Michał   24       24
32 Szczesny Łukasz     24     24
33 Niedźwiecki Artur         22 22
34 Pisarkiewicz Ignacy   20       20
35 Bartnicki Rafał       20   20
36 Deskiewicz Wojciech       18   18
37 Bakas Spyros       16   16
38 Peda Marek       15   15
39 Kotrzewski Grzegorz       14   14
40 Giezek Kacper       12   12
41 Derech Rafał       8   8
42 Rybarczyk Wojciech       7   7
43 Jackowski Jerzy       6   6
44 Świętnicki Jacek       5   5
45 Jakubowski Marek       2   2
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Cejmer Tomasz 60 60 100 80 100 340
2 Mamot Wiesław 100   60 100   260
3 Paluch Patryk 45 36 80   60 221
4 Zenio Adam 40   50   80 170
5 Łaniewski Przemysław   50 29 60   139
6 Szychulski Piotr 26 32 36 22 45 139
7 Dzielski Piotr   100 26     126
8 Sadkowski Tomasz 80 40       120
9 Burzymowski Krzysztof 50   32   36 118
10 Szychulski Zbigniew 22 20 22 16 40 104
11 Ozga Emil 24   40 18 20 102
12 Kołak Zbyszek 32 22     32 86
13 Stawski Krzysztof 36 26   20   82
14 Jarzyński Mariusz   80       80
15 Mrówczyński Wojtek   29 45     74
16 Klimczak Tomasz 18 18 24     60
17 Bubacz Paweł 29       24 53
18 Gumiński Bogdan       50   50
19 Listewnik Piotr         50 50
20 Kalinowski Patryk   24     22 46
21 Grześkowiak Maciej       45   45
22 Rozmanowski Tomasz   45       45
23 Przybylski Paweł   15   29   44
24 Szotowicz Szymon       40   40
25 Czuwara Bartłomiej       36   36
26 Stryczek Maciej   13 20     33
27 Badunko Wiesław       32   32
28 Korniluk Marek 16 16       32
29 Starzyński Witold         29 29
30 Kaczmarkiewicz Adam       26   26
31 Matheus Trevizoli Barrachi         26 26
32 Jarmusz Krzysztof       24   24
33 Kozłowski Marcin 20         20
34 Klein Tadeusz         18 18
35 Daleki Szymon         16 16
36 Twardowski Maciej       15   15
37 Frankowski Andrzej 14         14
38 Sikora Adam       14   14
39 Wrzosek Marek   14       14
TR i TR-HU Dzieci
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Sitnica Wichrowo Suma 4
największych
wyników
1 Paczkowski Marceli   60 100   100 260
2 Zalewski Oskar   50 80   60 190
3 Zalewski Wiktor   32 60   50 142
4 Kołak Iwonka 60 36     45 141
5 Dyjeta Amelia       100   100
6 Riebandt Jakub 100         100
7 Włoch Kacper   100       100
8 Jarmusz Mateusz       80   80
9 Jarzyński Boguś   80       80
10 Wieliki Aleksandra 80         80
11 Danowski Paweł         80 80
12 Łosiak Jagna       60   60
13 Hańczyk Mikołaj       50   50
14 Bloch Witek   45       45
15 Wardęga Zosia       45   45
16 Gorgoń Tymoteusz       40   40
17 Sternik Olaf   40       40
18 Łosak Kalina       36   36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza