WYNIKI VI Terenowe Zawody Łucznicze Field w Majdach 06.05.2017r

Kategoria: Wyniki zawodów

WYNIKI VI Terenowe Zawody Łucznicze  Field w Majdach 06.05.2017r

 

 Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria Field Majdy
06.05.2017
 Lp.   Zawodnik            Klub  sprzętowa   wiekowa
  PUNKTY
1  Gryzio Michał  WGŁ CU  Dorośli M  284
2  Łukaszewski Zdzisław     PBA Rypin  CU  Dorośli M  279
3  Wolski Adam  UKS Technik Ruciane-Nida
CU  Dorośli M  259
4  Redzyński Piotr  Warszawa CU  Dorośli M  249
5  Brutkowski Piotr  UKS Technik Ruciane-Nida CU  Dorośli M  217
 
 Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria Field Majdy
06.05.2017
Lp. Zawodnik Klub  sprzętowa wiekowa PUNKTY
 1   Paczkowski Tomasz  WGŁ HU  Dorośli M  324
 2   Jonczak Jacek  Ciechanów HU  Dorośli M  318
 3   Kowalski Andrzej  PBA Rypin HU  Dorośli M  309
 4   Siergiej Samusjew  WGŁ HU  Dorośli M  294
 5   Maciejewski Marcin  PBA Rypin HU  Dorośli M  293
 6   Gil Kamil  MKŁ Strzała HU  Dorośli M  293
 7   Skok Arkadiusz  Szczęsne HU  Dorośli M  290
 8   Lewandowski Andrzej      PBA Rypin HU  Dorośli M  283
 9   Lemański Krzysztof  PBA Rypin HU  Dorośli M  282
 10   Gołan Piotr  WGŁ  HU  Dorośli M  277
 11   Salmanowicz Mariusz  PBA Rypin HU  Dorośli M  277
 12   Regiel Michał  PBA Rypin HU  Dorośli M  276
 13   Szczechowicz Rafał  CKŁ Ciechanów HU  Dorośli M  271
 14   Sienkiewicz Paweł  WGŁ HU  Dorośli M  260
 15   Awiżeń Juliusz  WGŁ HU  Dorośli M  250
 16   Okuniewski Marcin  Gdańsk HU  Dorośli M  245
 17   Beling Marcin  Black Water Archery HU  Dorośli M  245
 18   Dziadosz Ajdar  Wiślana Ścieżka Łucznicza   HU  Dorośli M  237
 19   Antkowiak Kamil  PBA Rypin HU  Dorośli M  223
 20   Popis Bogdan  Hu HU  Dorośli M  201
 21   Kalinowski Tomasz  Warszawa HU  Dorośli M  196
 22   Włoch Marcin  SŁKL Poznań HU  Dorośli M  194
 23   Hamerszmit Tomasz  Mikołajki HU  Dorośli M  174
 24   Sadżuga Roman  Olsztyn HU  Dorośli M  139
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
 Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa  PUNKTY
 1   Kaniewska Agnieszka  Toruń Tr-Hu Dorośli K  128
 2   Głuch Agnieszka  Radom - Siekierki Tr-Hu Dorośli K  125
 3   Domagała Agnieszka  Siekierki Tr-Hu Dorośli K  106
 4   Kołak Marta  WGŁ Tr-Hu Dorośli K  101
 5   Fabisiak Magdalena  Siekierki Tr-Hu Dorośli K  82
 6   Rozmanowska Katarzyna  ROZBOW Tr-Hu Dorośli K  70
 7   Olsza-Bloch Magdalena  Toruń Tr-Hu Dorośli K  25
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
  Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa wiekowa  PUNKTY
 1   Dzielski Piotr  Warszawa Tr-Hu Dorośli M  220
 2   Jarzyński Mariusz  WŚŁ Tr-Hu Dorośli M  216
 3   Cejmer Tomasz  Siekierki Tr-Hu Dorośli M  196
 4   Łaniewski Przemysław  WGŁ Tr-Hu  Dorośli M  181
 5   Rozmanowski Tomasz  Siekierki Tr-Hu Dorośli M  179
 6   Sadkowski Tomasz  ROZBOW Tr-Hu Dorośli M  166
 7   Paluch Patryk  Bobrownia Tr-Hu Dorośli M  151
 8   Szychulski Piotr  Olsztyn Tr-Hu Dorośli M  147
 9   Mrówczyński Wojciech  Warszawa Tr-Hu Dorośli M  137
 10   Stawski Krzysztof  Toruń Tr-Hu Dorośli M  125
 11   Kalinowski Patryk  Unieszewo Tr-Hu Dorośli M  122
 12   Kołak Zbigniew  WGŁ Tr-Hu Dorośli M  116
 13   Szychulski Zbigniew  WGŁ Tr-Hu Dorośli M  109
 14   Klomczak Tomasz  WGŁ Tr-Hu Dorośli M  106
 15   Korniluk Marek  Warszawa Tr-Hu Dorośli M  84
 16   Przybylski Paweł  Grodzisk Mazowiecki Tr-Hu Dorośli M  84
 17   Wrzosek Marek  Sierpc Tr-Hu Dorośli M  81
 18   Stryczek Maciej  Siekierki Tr-Hu Dorośli M  48
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
 Lp.   Zawodnik  Klub  sprzętowa wiekowa PUNKTY
 1  Kołodziej Eliza  Dąbrowa Górnicza  Tr Dorośli K  93
 2  Zarzecka Lila  WGŁ  Tr Dorośli K  89
 3  Sadowska Joanna  SŁuP  Tr Dorośli K  61
 4  Pietkiewcz "Olson" Aleksandra
 SŁuP  Tr Dorośli K  48
 5  Andrzejewska Marzena  SŁuP  Tr Dorośli K  45
 6  Rachlewicz Agnieszka  SŁuP  Tr Dorośli K  19
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
 Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa wiekowa  PUNKTY
 1  Łabędzki Jacek  Dąbrowa Górnicza  Tr Dorośli M  171
 2  Andrzejewski Henryk  SŁuP  Tr Dorośli M  162
 3  Baran "Boban" Łukasz  SŁuP  Tr Dorośli M  146
 4  Wontka Jacek  SŁuP  Tr Dorośli M  143
 5  Korec Piotr  Siekierki  Tr Dorośli M  130
 6  Niebrzydowski Marcin  SŁuP  Tr Dorośli M  102
 7  Eckert Marcin  PFAA.ORG.PL  Tr Dorośli M  100
 8  Sierpiński Robert  Warszawa  Tr Dorośli M  94
 9  Kowalski Paweł  SŁuP  Tr Dorośli M  88
 10  Kosiorek Piotr  Warszawa  Tr Dorośli M  88
 11  Bloch Jacek  Toruń  Tr Dorośli M  76
 12  Mączkowski Szymon  KKŁ  Tr Dorośli M  66
 13  Niedźwiecki Artur  WGŁ  Tr Dorośli M  51
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
 Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa PUNKTY
 1  Włoch Kacper  Poznań  Tr-Hu  Dzieci  118
 2  Paczkowski Marceli  WGŁ  Tr-Hu  Dzieci  103
 3  Zalewski Oskar  WGŁ  Tr-Hu  Dzieci  84
 4  Bloch Witek  Toruń  Tr  Dzieci  81
 5  Kołak Iwona  WGŁ  Tr-Hu  Dzieci  49
 6  Zalewski Wiktor  WGŁ  Tr-Hu  Dzieci  30
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa PUNKTY
 1  Beling Jakub  Black Water Archery  CU  Junior  274
 2  Jarzyński Boguś  WŚŁ  Tr-Hu  Junior  112
 3  Sternik Olaf  KKŁ  Tr-Hu  Junior  50
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa PUNKTY
 1  Zęgota Monika  UKS Technik Ruciane-Nida  HU  Młodzież K  148
 2  Sokulska Maria  UKS Technik Ruciane-Nida  Ol  Młodzież K  122
 3  Matusiak Natalia  UKS Technik Ruciane-Nida  Ol  Młodzież K  103
 4  Miszczak Tomasz  UKS Technik Ruciane-Nida  Ol  Młodzież M  99
 5  Krajza Sebastian  UKS Technik Ruciane-Nida  Ol  Młodzież M  95
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r         Kategoria                Field Majdy
                                            06.05.2017
 Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa  PUNKTY
 1  Jeryś Joanna  PBA Pomorze  HU  Dorośli M  92
 2  Gołota Kinga  WGŁ  Ol  Dorośli M  87
 3  Popova Larisa  Kaliningrad  Ol  Dorośli M  79
      
    Liga Północ w Łucznictwie Terenowym 2017r Kategoria  Field Majdy
 06.05.2017
 Lp.  Zawodnik  Klub  sprzętowa  wiekowa  PUNKTY
1  Popov Oleg  Kaliningrad  OL  Dorośli M  189
2  Wiekiera Łukasz  KKŁ  Ol  Dorośli M  114
3  Seledec Paweł  WGŁ  Ol  Dorośli M  95
4  Gołota Marcin  WGŁ  Ol  Dorośli M  76
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza