WYNIKI Turniej Łuczniczy w Goraju 20.05.2017

Kategoria: Wyniki zawodów

WYNIKI, TURNIEJ ŁUCZNICZY W GORAJU

 

lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 KOWALSKI ANDRZEJ ŁUKI BLOCZKOWE M 392
2 BOROWSKI MARCIN ŁUKI BLOCZKOWE M 372
3 SAPIŃSKI PAWEŁ ŁUKI BLOCZKOWE M 370
4 GRONOSTAJ IRENEUSZ ŁUKI BLOCZKOWE M 370
5 BARWINEK MARCIN ŁUKI BLOCZKOWE M 360
6 KULUS EDWARD ŁUKI BLOCZKOWE M 360
7 BIAŁECKI ARTUR ŁUKI BLOCZKOWE M 352
8 PIWECKI PIOTR ŁUKI BLOCZKOWE M 352
9 WICHER ROBERT ŁUKI BLOCZKOWE M 344
10 RUBACH ANDRZEJ ŁUKI BLOCZKOWE M 342
11 KUC HUBERT ŁUKI BLOCZKOWE M 336
12 LEWANDOWSKI ANDRZEJ ŁUKI BLOCZKOWE M 334
13 MAŁECKI PIOTR ŁUKI BLOCZKOWE M 328
14 LEMAŃSKI KRZYSZTOF ŁUKI BLOCZKOWE M 324
15 BELING MARCIN ŁUKI BLOCZKOWE M 316
16 ŚWIDERSKI ALEKSANDER ŁUKI BLOCZKOWE M 316
17 GAŁECKI KACPER ŁUKI BLOCZKOWE M 312
18 DĄBKOWSKI JEREMI ŁUKI BLOCZKOWE M 278
19 FABIŚ SEBASTIAN ŁUKI BLOCZKOWE M 258
20 SIEWIORA MATEUSZ ŁUKI BLOCZKOWE M 206
 
Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 TOKARSKI PIOTR ŁUKI TRADYCYJNE M 296
2 SZYMAŃSKI PAWEŁ ŁUKI TRADYCYJNE M 252
3 DERECH RAFAŁ ŁUKI TRADYCYJNE M 250
4 ŚWITALSKI ARTUR ŁUKI TRADYCYJNE M 248
5 GANSKE JAKUB ŁUKI TRADYCYJNE M 206
6 BOROŃSKI TADEUSZ ŁUKI TRADYCYJNE M 192
7 JEŻYŃSKI PAWEŁ ŁUKI TRADYCYJNE M 190
8 DYJETA PAWEŁ ŁUKI TRADYCYJNE M 156
9 STYRCZYŃSKI ADAM ŁUKI TRADYCYJNE M 142
10 SWOBODA ADAM ŁUKI TRADYCYJNE M 116
 
lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 URAN JAN ŁUKI TRADYCYJNE HU M 370
2 WALKOWSKI MIKOŁAJ ŁUKI TRADYCYJNE HU M 326
3 JARMUSZ KRZYSZTOF ŁUKI TRADYCYJNE HU M 320
4 WALKOWSKI PRZEMYSŁAW ŁUKI TRADYCYJNE HU M 292
5 CHODKOWSKI ARTUR ŁUKI TRADYCYJNE HU M 242
6 GAŁGAN PIOTR ŁUKI TRADYCYJNE HU M 230
7 GRZEŚKOWIAK MACIEJ ŁUKI TRADYCYJNE HU M 190
8 MATYSIAK JAKUB ŁUKI TRADYCYJNE HU M 190
9 PRZYBYLAK ADRIAN ŁUKI TRADYCYJNE HU M 172
10 GAJB JAN ŁUKI TRADYCYJNE HU M 168
11 WYRWA FILIP ŁUKI TRADYCYJNE HU M 66
 
lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 WAWRZYŃSKA NATALIA ŁUKI BLOCZKOWE K 334
2 KOKOT-WARDĘGA KAROLINA ŁUKI BLOCZKOWE K 292
3 GAJDA KAROLINA ŁUKI BLOCZKOWE K 286
 
Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 ŚWITALSKA EMILIA ŁUKI TRADYCYJNE K 230
2 STRZELEWICZ SONIA ŁUKI TRADYCYJNE K 198
3 DERA MARTA ŁUKI TRADYCYJNE K 120
4 DOLATA ANA ŁUKI TRADYCYJNE K 120
5 SWOBODA DANUTA ŁUKI TRADYCYJNE K 116
6 STRZELEWICZ BEATA ŁUKI TRADYCYJNE K 100
7 WYRWA SYLWIA ŁUKI TRADYCYJNE K 0
 
lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 WALKOWSKA MONIKA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 254
2 BŁAŻ-CHODKOWSKA MAGDA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 248
3 RUBACH ANIA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 246
4 KULAK KAROLINA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 214
5 MUSZAK CELESTYNA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 162
6 JAGIEŁŁO AGATA ŁUKI TRADYCYJNE HU K 0
 
lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 RUBACH Kasia ŁIKI TRADYCYJNE D 334
2 JARMUSZ MATEUSZ ŁIKI TRADYCYJNE D 250
3 GAJDA KAROL  ŁIKI TRADYCYJNE D 248
4 Dolata Renata ŁIKI TRADYCYJNE D 208
5 CHODKOWSKA KASIA ŁIKI TRADYCYJNE D 174
6 STRZELEWICZ KACPER ŁIKI TRADYCYJNE D 154
7 DYJETA AMELIA ŁIKI TRADYCYJNE D 152
8 STYRCZYŃSKI KAMIL ŁIKI TRADYCYJNE D 144
 
lp Nazwisko i imię Kategoria sprzętowa K/M/D wynik
1 FABIŚ MIKOŁAJ BLOCZEK D 380
2 BELING JAKUB BLOCZEK D 374
3 WARDĘGA JAKUB BLOCZEK D 334
 
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza