WYNIKI - VII Leśne Zawody Łicznicze 3D Ruciane-Nida

Kategoria: Wyniki zawodów

VII Leśne Zawody Łicznicze 3D Ruciane-Nida

 

 Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym 2017r Ruciane Nida 3D
Kategoria 3D R-N 
  Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 524
2 Lewandowski Andrzej PBA Rypin Hu Dorośli M 522
3 Jonczak Jacek Ciechanów Hu Dorośli M 516
4 Okuniewski Marcin  Gdańsk  Hu Dorośli M 516
5 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 510
6 Regiel Michał PBA Rypin Hu Dorośli M 506
7 Wiśniewski Mariusz  PBA Rypin Hu Dorośli M 498
8 Salmanowicz Mariusz PBA Rypin Hu Dorośli M 490
9 Antkowiak kamil   Hu Dorośli M 486
10 Paczkowski Tomasz WGŁ Hu Dorośli M 482
11 Maciejewski Marcin PBA Rypin Hu Dorośli M 480
12 Skok Arkadiusz Szczęsne Hu Dorośli M 478
13 Popis Bogdan UKS Odys Hu Dorośli M 474
14 Hamerszmit Tomasz Mikołajki Hu Dorośli M 454
15 Gałon Piotr WGŁ Hu Dorośli M 446
16 Sienkiewicz Paweł WGŁ Hu Dorośli M 444
17 Wojciech Toński  Łukta Hu Dorośli M 426
18 Sadżuga Roman Olsztyn Hu Dorośli M 420
19 Rynarzewski Tomasz Gdynia Hu Dorośli M 408
           
1 HUZAR MIROSŁAW X 10 JAWORZE Cu Dorośli M 510
2 Kulus Edward PBA Rypin Cu Dorośli M 500
3 Michał Gryzio WGŁ Cu Dorośli M 498
4 Łukaszewski Zdzisław PBA Rypin Cu Dorośli M 488
5 HUZAR EWA X 10 JAWORZE Cu Dorośli K 486
6 Staniewicz Robert X 10 JAWORZE Cu Dorośli M 484
7 SOBIERAJ CEZARY X 10 JAWORZE Cu Dorośli M 480
8 Małecki Piotr   Cu Dorośli M 448
9 Brutkowski Piotr UKS Technik Ruciane-Nida Cu Dorośli M 424
           
1 Gołota Kinga  WGŁ OL Dorośli K 300
2 Gołota Marcin WGŁ OL Dorośli M 292
3 Wiekiera Łukasz WGŁ OL Dorośli M 350
           
1 Brutkowska Kornelia UKS Technik Ruciane-Nida OL Dzieci 434
           
1 Piotrowicz Anna Odys OL Młodzież K 404
2 Sokulska Maria UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież K 356
3 Matusiak Natalia UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież K 326
4 Jaworska Laura UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież K 284
5 Bazydło Emilia  UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież K 248
           
1 Kosturkiewicz Emil UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież M 338
2 Miszczak Tomasz UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież M 336
3 Tomasik Michał UKS Technik Ruciane-Nida OL Młodzież M 322
           
1 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K 338
2 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K 324
3 Buława Katarzyna Kamienica Szlachecka Tr Dorośli K 324
4 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 274
           
1 Kowalski Paweł SŁuP Tr Dorośli M 406
2 Baran Łukasz "Boban" SŁuP Tr Dorośli M 402
3 Buława Piotr  Kamienica Szlachecka Tr Dorośli M 400
4 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 392
5 Eckert Marcin pfaa-archery.org.pl  Tr Dorośli M 392
6 Starzyński Witold Wymysły Tr Dorośli M 386
7 Wontka Jacek SŁuP Tr Dorośli M 376
8 Andrzejewski Heniek "Pieniek" SŁuP Tr Dorośli M 370
9 Pająk Jacek SŁuP Tr Dorośli M 348
10 Niebrzydowski Marcin SŁuP Tr Dorośli M 326
11 Stelmasiewicz Michał Giżycko Tr Dorośli M 296
           
1 Fabisiak Magda Siekierki Tr-hu Dorośli K 374
2 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 370
3 Kowalska Anna KKŁ Tr-hu Dorośli K 292
4 Białek Ewa Siekierki Tr-hu Dorośli K 280
5 Jaworka Witak Aleksandra Siekierki Tr-hu Dorośli K 242
           
1 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-hu Dorośli M 470
2 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 456
3 Mamot Wiesław Siekierki Tr-hu Dorośli M 454
4 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 440
5 Mrówczyński Wojtek Warszawa Tr-hu Dorośli M 430
6 Ozga Emil KKŁ Tr-hu Dorośli M 398
7 Szychulski Piotr WGŁ Tr-hu Dorośli M 390
8 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 388
9 Łaniewski Przemek KKŁ Tr-hu Dorośli M 376
10 Dzielski Piotr Warszawa Tr-hu Dorośli M 360
11 Klimczak Tomasz WGŁ Tr-hu Dorośli M 344
12 Szychulski zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 316
13 Stryczyk Maciej Siekierki Tr-hu Dorośli M 274
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza