Wyniki - VII Puchar Warmii i Mazur 3D - 23.09.2017

Kategoria: Wyniki zawodów

VII Puchar Warmii i Mazur 3D - Wichrowo 23.09.2017

Finał LIGI PÓŁNOC 2017

 

Wichrowo 23.09.2017 Kategoria
Miejsce Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa Punkty
1 Gryzio Michał WGŁ Cu Dorośli M 508
2 Sobieraj Czarek X 10 JAWORZE Cu Dorośli M 506
3 Klawikowski Robert WGŁ Cu Dorośli M 498
4 Huzar Mirosław X 10 JAWORZE Cu Dorośli M 482
5 Wolski Adam UKS Technik Ruciane-Nida Cu Dorośli M 452
6 Małecki Piotr Wąbrzeźno Cu Dorośli M 450
7 Brutkowski Piotr UKS Technik Ruciane-Nida Cu Dorośli M 442
8 Sadżuga Roman WIR Cu Dorośli M 352
           
1 Huzar Ewa X 10 JAWORZE Cu/Hu Dorośli K 478
2 Jeryś Joanna PBA Pomorze Cu/Hu Dorośli K 362
           
1 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 528
2 Jonczak Jacek Ciechanów Hu Dorośli M 526
3 Regiel Michał PBA Rypin Hu Dorośli M 502
4 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 484
5 Wiśniewski Mariusz PBA Rypin Hu Dorośli M 482
6 Paczkowski Tomasz WGŁ Hu Dorośli M 480
7 Antkowiak Kamil PBA Pomorze Hu Dorośli M 464
8 Każarnowicz Marcin WGŁ Hu Dorośli M 454
9 Maciejewski Marcin PBA Rypin Hu Dorośli M 450
9 Olesiak Krzysztof Manowo Hu Dorośli M 450
11 Jeryś Krzysztof PBA Pomorze Hu Dorośli M 412
           
1 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież M/K 508
2 Okuniewicz Artur UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież M/K 462
3 Trapkowski Ksawery UKS Odys Hu Młodzież M/K 448
4 Zęgota Monika UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież M/K 360
           
1 Juszczyk Aleksander UKS Odys Ol Dzieci 452
2 Gryzio Alan Wójtowo Hu Dzieci 433
           
1 Żarczyński Wiesław UKS Odys Ol Dorośli M/K 436
2 Popov Oleg Kaliningrad Ol Dorośli M/K 406
3 Piotrowicz Adrian UKS Odys Ol Dorośli M/K 404
4 Popova Larisa Kaliningrad Ol Dorośli M/K 370
5 Wiekiera Łukasz WGŁ Ol Dorośli M/K 368
6 Seledec Paweł WGŁ Ol Dorośli M/K 304
7 Rejmentowski Mariusz Wajsznory Ol Dorośli M/K 256
           
1 Tomasik Michał UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 410
2 Miszczak Tomasz UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 312
           
1 Piotrowicz Anna UKS Odys Ol Młodzież K 456
2 Jaworska Laura UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 378
3 Sokulska Maria UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 374
4 Matusiak Natalia UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 348
5 Błachowicz Aleksandra ODYS Ol Młodzież K 242
           
1 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 442
2 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr Dorośli M 436
3 Andrzejewski Henryk SŁuP Tr Dorośli M 424
4 Niebrzydowski Marcin SŁuP Tr Dorośli M 404
4 Wontka Jacek SŁuP Tr Dorośli M 404
6 Kowalski Paweł SŁuP Tr Dorośli M 368
7 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Dorośli M 356
8 Buława Piotr PrzySŁuP Tr Dorośli M 344
13 Bartnicki Rafał SŁuP Tr Dorośli M 336
9 Zieliński Paweł SŁuP Tr Dorośli M 300
10 Mączkowski Szymon KKŁ Tr Dorośli M 284
11 Ordelewski Bartosz Łucznicy Jakubowi Olsztyn Tr Dorośli M 272
12 Szczesny Łukasz ŁŁT Tr Dorośli M 224
           
1 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K 376
2 Kimel Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 336
3 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K 330
4 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 304
5 Szczesna Małgorzata ŁŁT Tr Dorośli K 294
6 Buława Katarzyna PrzySŁuP Tr Dorośli K 272
7 Rachlewicz agnieszka SŁuP Tr Dorośli K 230
           
1 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-hu Dorośli M 472
2 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 438
3 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 428
4 Listewnik Piotr Gdynia Tr-hu Dorośli M 402
5 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-hu Dorośli M 400
6 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 394
7 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 382
8 Kołak Zbyszek WGŁ - wilKOŁAKi Tr-hu Dorośli M 356
9 Starzyński Witold Wymysły Tr-hu Dorośli M 354
10 Matheus Trevizoli Barrachi Gdańsk Tr-hu Dorośli M 346
11 Bubacz Paweł Toruń Tr-hu Dorośli M 340
12 Kalinowski Patryk Unieszewo Tr-hu Dorośli M 318
13 Ozga Emil WGŁ Tr-hu Dorośli M 310
14 Klein Tadeusz SŁuP Tr-hu Dorośli M 294
15 Daleki Szymon SŁuP Tr-hu Dorośli M 260
           
1 Kaniewska Agnieszka Toruń Tr-hu Dorośli K 404
2 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 376
3 Kołak Marta WGŁ - wilKOŁAKi Tr-hu Dorośli K 336
4 Sobieraj Ewa X 10 JAWORZE Tr-hu Dorośli K 312
5 Kowalska Anna WGŁ Tr-hu Dorośli K 300
6 Starzyńska Małgorzata Wymysły Tr-hu Dorośli K 184
           
1 Paczkowski Marceli WGŁ Tr-hu Dzieci 422
2 Danowski Paweł Olsztyn Tr Dzieci 414
3 Zalewski Oskar WGŁ Tr-hu Dzieci 400
4 Zalewski Wiktor WGŁ Tr-hu Dzieci 382
5 Kołak Iwonka WGŁ - wilKOŁAKi Tr-hu Dzieci 368
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza