Wyniki - VIII Leśne Zawody Łucznicze - Ruciane-Nida 07.10.2017

Kategoria: Wyniki zawodów

VIII Leśne Zawody Łucznicze 3D- Ruciane-Nida 07.10.2017

 

VIII LEŚNE ZAWODY ŁUCZNICZE 3D – RUCIANE NIDA Kategoria  7.10.2017
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Klawikowski Robert WGŁ Cu Dorośli M 506
2 Brutkowski Piotr UKS Technik Ruciane-Nida Cu Dorośli M 410
           
1 Paczkowski Tomasz WGŁ Hu Dorośli M 510
2 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 508
3 Lewandowski Andrzej PBA Rypin Hu Dorośli M 502
4 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 498
5 Kukuła Krzysztof Engelstein Hu Dorośli M 486
6 Regiel Michał PBA Rypin Hu Dorośli M 482
7 Celiński Adam NN Hu Dorośli M 458
8 Duda Daniel Srokowo Hu Dorośli M 414
9 Jeryś Joanna PBA Pomorze Hu Dorośli K 384
10 Jeryś Krzysztof PBA Pomorze Hu Dorośli M 262
           
1 Piotrowicz Adrian UKS Odys Ol Dorośli M 390
           
1 Baran Łukasz "Boban" SŁuP Tr Dorośli M 488
2 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 434
3 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M 428
4 Dudek Dariusz Szczytno Tr Dorośli M 374
5 Zbytniewski Marcin Lubelska Grupa Łucznicza Tr Dorośli M 368
6 Leciejewski Tomasz Siekierki Warszawa Tr Dorośli M 262
           
1 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K 382
2 Kimel Katarzyna SłuP Tr Dorośli K 352
3 Świętnicka Dorota SłuP Tr Dorośli K 298
           
1 Mamot Wiesław Siekierki Tr-hu Dorośli M 470
2 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 460
3 Trancygier Marek Lubelska Grupa Łucznicza Tr-hu Dorośli M 456
4 Kołak Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 450
5 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 436
6 Cejmer Tomasz Warszawa Siekierki PFAA Tr-hu Dorośli M 430
7 Starzyński Witold Wymysły Tr-hu Dorośli M 418
8 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 414
9 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-hu Dorośli M 406
10 Mietełka Sebastian Warszawa Tr-hu Dorośli M 392
11 Eckert Marcin Siekierki Tr-hu Dorośli M 380
12 Ozga Emil WGŁ Tr-hu Dorośli M 326
13 Dzielski Piotr Warszawa Tr-hu Dorośli M 282
           
1 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Tr-hu Dorośli K 446
2 Kołak Marta WGŁ Tr-hu Dorośli K 354
3 Kowalska Anna WGŁ Tr-hu Dorośli K 320
4 Dzielska Magdalena Warszawa Tr-hu Dorośli K 300
5 Starzyńska Małgorzata Wymysły Tr-hu Dorośli K 200
           
1 Danowski Paweł Olsztyn Tr Dzieci 466
2 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci 442
           
1 Mietełka Martyna Warszawa Tr-hu Dzieci 440
2 Kołak Iwona WGŁ Tr-hu Dzieci 404
3 Zalewski Wiktor WGŁ Tr-hu Dzieci 364
           
1 Tomasik Michał UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 358
2 Miszczak Tomasz UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 356
3 Paczkowski Krystian UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 306
           
1 Sokulska Maria UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 406
2 Jaworska Laura UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 378
           
1 Okuniewicz Artur UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież M 460
2 Zęgota Monika UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież K 444
3 Popis Bogdan UKS Odys Hu Młodzież M 412
           
1 Jarzyński Bogusław WŚŁ Tr-hu Młodzież M 422
2 Wieliki Aleksandra UKS Technik Ruciane-Nida Tr Młodzież K 368
3 Mietełka Emilia Warszawa Tr-hu Młodzież K 298
4 Głuch Lena Dzicy Łucznicy Tr-hu Młodzież K 224
           
1 Paczkowski Marceli WGŁ Hu Dzieci 486
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza