WYNIKI !!! VI Zimowe Zawody Łucznicze Field w Majdach 10.02.2018r

Kategoria: Wyniki zawodów

WYNIKI  :)

 

Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Gryzio Michał WiR Cu Dorośli M 288
2 Baran Arek Kalisz Cu Dorośli M 283
3 Skok Arkadiusz WiR Cu Dorośli M 272
4 Małecki Piotr PBA Rypin Cu Dorośli M 245
5 Łukaszewski Zdzisław PBA Rypin Cu Dorośli M 242
6 Beling Marcin Black Water Archery Cu Dorośli M 191
7 Kulus Edward PBA Rypin Cu Dorośli M 190
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Regiel Michał PBA Rypin Hu Dorośli M 295
2 Białecki Wojciech PBA Rypin Hu Dorośli M 288
3 Kukuła Krzysztof Węgielsztyn Hu Dorośli M 286
4 Salmanowicz Mariusz PBA Rypin Hu Dorośli M 274
5 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 271
6 Kontowicz Artur Lubraniec Hu Dorośli M 269
6 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 269
8 Lewandowski Andrzej PBA Rypin Hu Dorośli M 268
9 Antkowiak Kamil PBA Pomorze Hu Dorośli M 258
10 Okuniewski Marcin PBA Pomorze Hu Dorośli M 255
11 Olesiak Krzysztof Manowo Hu Dorośli M 248
12 Każarnowicz Marcin Gronity Hu Dorośli M 235
13 Gałon Piotr WGŁ Hu Dorośli M 220
14 Hamerszmit Tomasz Mikołajki Hu Dorośli M 215
15 Zieliński Krzysztof Ełk Hu Dorośli M 214
16 Toński Wojciech WiR Hu Dorośli M 199
17 Kuczkowski Przemysław PBA Pomorze Hu Dorośli M 190
18 Duda Daniel Srokowo Hu Dorośli M 184
19 Trzciński Łukasz PBA Rypin Hu Dorośli M 158
20 Maksymiuk Zbigniew PBA Pomorze Hu Dorośli M 145
21 Antkowiak Monika PBA Pomorze Hu Dorośli K 91
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Baran "Boban" Łukasz SłuP Tr Dorośli M 173
2 Dzielski Piotr Warszawa Tr Dorośli M 169
3 Chreścionko Piotr Tr Dorośli M 161
4 Dudek Bolesław Szczytno Tr Dorośli M 149
5 Vytas Karpavičius ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M 137
6 Wiertel Bartosz Toruń Tr Dorośli M 124
6 Wontka Jacek SłuP Tr Dorośli M 124
8 Andrzejewski Henryk SŁuP Tr Dorośli M 118
9 Riebandt Krzysztof ŁZP Puck Tr Dorośli M 116
10 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 110
11 Buława Piotr PrzySłup Tr Dorośli M 104
12 Mindaugas pažiūra Gintarine strele Ukmerge Tr Dorośli M 102
12 Rimantas Brusokas ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M 102
14 Marius Dijokas ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli M 80
15 Bloch Jacek FORT Toruń Tr Dorośli M 76
16 Lewandowski Błażej SłuP Tr Dorośli M 70
17 SZCZESNY Łukasz Łódź Tr Dorośli M 68
18 Bubacz Paweł FORT Toruń Tr Dorośli M 66
19 Mączkowski Szymon AKŁ Olsztyn Tr Dorośli M 64
20 Dudek Dariusz Szczytno Tr Dorośli M 62
21 Trofimow Stanisław UKS Odys Tr Dorośli M 50
21 Zieliński Paweł "Zet" SłuP Tr Dorośli M 50
23 Ordelewski Bartosz UKS Odys Tr Dorośli M 46
24 Pozorski Krzysztof Olsztyn Tr Dorośli M 24
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Neringa Brusokienė ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli K 130
2 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K 120
3 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 66
4 SZCZESNA Małgorzata Łódź Tr Dorośli K 65
5 Stagniūnienė Ramunė ,,Ugninė strėlė" Marijampolė Tr Dorośli K 58
6 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SłuP Tr Dorośli K 39
6 Sadowska Joanna SłuP Tr Dorośli K 39
8 Kimel Katarzyna SłuP Tr Dorośli K 33
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Jarzyński Mariusz WŚŁ Tr-hu Dorośli M 225
2 Wnęk Tomasz WŚŁ Tr-hu Dorośli M 172
3 Kołak Zbyszek WGŁ Tr-hu Dorośli M 156
4 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 137
5 Fabiś Sebastian Black Water Archery Tr-hu Dorośli M 135
6 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 133
7 Łaniewski Przemek WGŁ Tr-hu Dorośli M 130
8 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 126
9 Kalinowski Patryk KKŁ Tr-hu Dorośli M 107
10 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-hu Dorośli M 88
11 Herweynen Richard Toruń Tr-hu Dorośli M 83
12 Cieśluk Rafał AMM AMBONA Tr-hu Dorośli M 80
12 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 80
14 Mietełka Sebastian Siekierki Tr-hu Dorośli M 76
15 Ozga Emil WGŁ Tr-hu Dorośli M 74
16 Grzona Ireneusz SłuP Tr-hu Dorośli M 70
17 Remian Sebastian Tr-hu Dorośli M 66
18 Turowski Adam AMM AMBONA Tr-hu Dorośli M 58
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Głuch Agnieszka Dzicy Łucznicy Tr-hu Dorośli K 136
2 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 113
3 Kołak Marta WGŁ Tr-hu Dorośli K 103
4 Kaniewska Agnieszka FORT Toruń Tr-hu Dorośli K 88
5 Fabisiak Magda Siekierki Tr-hu Dorośli K 80
6 Kowalska Anna WGŁ Tr-hu Dorośli K 71
7 Białek Ewa Siekierki Tr-hu Dorośli K 58
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci 130
2 Mietełka Martyna Siekierki Tr-hu Dzieci 109
3 Kołak Iwonka WGŁ Tr-hu Dzieci 2
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Żarczyński Wiesław UKS Odys OL Dorośli M 182
2 Kaczorek Wojciech WGŁ OL Dorośli M 147
3 Piotrowicz Adrian UKS Odys OL Dorośli M 143
4 Burzyński Paweł PBA Pomorze OL Dorośli M 141
5 Rejmentowski Mariusz Kętrzyn OL Dorośli M 104
6 Seledec Paweł WGŁ OL Dorośli M 95
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Jarzyński Bogusław WŚŁ Tr-hu Młodzież M 142
2 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież M 70
2 Mietełka Emilia Siekierki Tr-hu Młodzież K 70
4 Łada Marcin Szczytno Tr-hu Młodzież M 45
4 Riebandt Mateusz ŁZP Puck Tr Młodzież M 45
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Popis Bogdan UKS ODYS Hu Młodzież M 279
2 Piotrowicz Anna UKS Odys Hu Młodzież K 216
3 Błachowicz Aleksandra UKS Odys OL Młodzież K 90
4 Gnoza Aleksandra UKS Odys OL Młodzież M 66
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 10.02.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Beling Jakub Black Water Archery Cu Dzieci 269
2 Kulus Aleksander PBA Rypin Hu Dzieci 240
3 Okuniewski Mikołaj Gdańsk Hu Dzieci 79
Saturday the 21st. Warmińska Grupa Łucznicza