WYNIKI !!! I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy 12.05.2018.r

Kategoria: Wyniki zawodów

Wyniki!!!  I Mistrzostwa Warmii i Mazur w Łucznictwie FIELD Majdy 12.05.2018.r

 W wyniku błędnie wypełnionej metryczki powstrał błąd w kategorii Hu, którego nie wyłapałem na zawodach.....w związku z tym zmieniły się miejsca 1-3. Za bład przepraszam wszystkich zainteresowanych.
Poniżej jak nie należy wypełniać metryczki

cats

Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Fabiś Sebastian Black Water Archery Cu Dorośli M 341
2 Huzar Ewa X10 Jaworze Cu Dorośli K 323
3 Łukaszewski Zdzisław PBA Kujawy Cu Dorośli M 316
4 Klimczak Tomasz WGŁ Cu Dorośli M 298
5 Gryzio Michał WiR Cu Dorośli M 297
6 Skok Arkadiusz WiR Cu Dorośli M 280
7 Szymon Szotowicz SŁT FORT Cu Dorośli M 258
8 Małecki Piotr PBA Kujawy Cu Dorośli M 256
9 Kulus Edward PBA Kujawy Cu Dorośli M 251
10 Wolski Adam UKS Technik Ruciane- Nida Cu Dorośli M 232
11 Walczak Filip ŁSŁ Cu Dorośli M 227
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Jonczak Jacek Ciechanów Hu Dorośli M 327
2 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 322
3 Regiel Michał PBA Kujawy Hu Dorośli M 318
4 Białecki Wojciech PBA Kujawy Hu Dorośli M 316
5 Wiśniewski Mariusz PBA Kujawy HU Dorośli M 315
6 Kukuła Krzysztof Węgielsztyn Hu Dorośli M 313
7 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M 300
8 Salmanaowicz Mariusz PBA Kujawy Hu Dorośli M 292
9 Antkowiak Kamil PBA Pomorze Hu Dorośli M 290
10 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 289
11 Kontowicz Artur Lubraniec Hu Dorośli M 287
12 Okuniewski Marcin PBA Pomorze Hu Dorośli M 281
13 Duda Daniel Srokowo Hu Dorośli M 279
14 Jaworski Paweł Kowalewo Pomorskie Hu Dorośli M 258
15 Gałon Piotr WGŁ HU Dorośli M 243
16 Wiśniewski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M 158
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr Dorośli M 212
2 Dudek Bolesław Szczytno Tr Dorośli M 207
3 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M 206
4 Wontka Jacek SŁuP Tr Dorośli M 194
5 Mączkowski Szymon WGŁ Tr Dorośli M 182
6 Chreścionko Piotr PSŁT POLSKA Tr Dorośli M 180
7 Buława Piotr SŁuP Tr Dorośli M 171
8 Dzielski Piotr Warszawa Tr Dorośli M 154
9 Marcin Eckert PFAA Tr Dorośli M 147
10 Szczesny Łukasz ŁSŁ Tr Dorośli M 141
11 Świętnicki Jacek SŁuP Tr Dorośli M 140
12 Maliszewski Sebastian Pasłęk Tr Młodzież M 136
13 Lewwandowski Marek WELLINGTON Tr Dorośli M 125
14 dudek dariusz Szczytno Tr Dorośli M 122
15 Riebandt Krzysztof Puck Tr Dorośli M 118
16 Riebandt Mateusz Puck Tr Dorośli M 115
17 Pawłowski Grzegorz Jacek WGŁ Tr Dorośli M 103
18 Zieliński "Zet" Paweł SŁuP Tr Dorośli M 87
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 GOIKE MARZENA ŁUCZNICY POWIATU LĘBORSKIEGO Tr Dorośli K 140
2 Szczesna Małgorzata ŁSŁ Tr Dorośli K 138
3 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 131
4 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP Tr Dorośli K 120
5 Świętnicka Dorota SŁuP Tr Dorośli K 119
6 Kimel Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 99
7 Buława Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 87
8 Kochan Katarzyna Białystok Tr Dorośli K 69
9 Buczeń Karolina SŁuP Tr Dorośli K 65
10 Szlachta Maria Kwidzyn Tr Dorośli K 62
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Gil Kamil MKŁ Strzała Tr-hu Dorośli M 270
2 Łaniewski Przemysław WGŁ Tr-hu Dorośli M 220
3 Kalinowski Tomasz FakeArcher Tr-hu Dorośli M 198
4 Michalak Radosław Mińsk Mazowiecki Tr-hu Dorośli M 196
5 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-hu Dorośli M 192
6 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 181
7 Kalinowski Rafał FakeArcher Tr-hu Dorośli M 168
8 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 166
9 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 163
10 Redzyński Piotr FakeArcher Tr-hu Dorośli M 160
11 Szychulski Piotr Olsztyn Tr-hu Dorośli M 157
12 Kalinowski Patryk Unieszewo Tr-hu Dorośli M 144
13 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 143
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Kaniewska Agnieszka SŁT FORT Tr-hu Dorośli K 199
2 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 177
3 Dzielska Magdalena Warszawa Tr-hu Dorośli K 170
4 Fabisiak Magda Siekierki Tr-hu Dorośli K 127
5 Gawlik Barbara WGŁ Tr-hu Dorośli K 98
6 Mazuryk Małgorzata Siekierki Tr-hu Dorośli K 69
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Mietełka Emilia Siekierki Tr-hu Dzieci 269
2 Kulis Piotr Munin Inowrocław Tr-hu Dzieci 215
3 Maciejewska Wiktoria Szczytno Tr Dzieci 139
4 Grzyb Artur WGŁ Tr-hu Dzieci 86
5 Formela Marcel Gdańsk Tr Dzieci 77
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Huzar Mirosław X10 Jaworze OL Dorośli M 238
2 Tołkacz Sandra MKŁ Strzała OL Dorośli K 217
3 Markiewicz Krzysztof MKŁ Strzała OL Dorośli M 199
4 Piotrowicz Adrian UKS ODYS OL Dorośli M 173
5 Burzyński Pawel Rumia OL Dorośli M 140
6 Seledec Paweł WGŁ OL Dorośli M 128
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Okuniewski Mikolaj Gdańsk Hu Dzieci 223
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 SOKULSKA Maria UKS Technik Ruciane- Nida Hu Młodzież K 237
3 Jaworska Laura UKS Technik Ruciane- Nida Cu Młodzież K 163
2 Zęgota Monika UKS Technik Ruciane- Nida Hu Młodzież K 131
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Cu Młodzież M 336
2 Beling Kuba Black Water Archery Hu Młodzież M 329
3 Popis Bogdan UKS Odys Cu Młodzież M 323
4 Miszczak Tomasz UKS Technik Ruciane- Nida Hu Młodzież M 276
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Field Majdy 12.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Piotrowicz Anna UKS Odys OL Młodzież K 214
2 Woronowicz Filip UKS Technik Ruciane- Nida OL Młodzież M 198
3 Włoch Tomasz UKS Technik Ruciane- Nida OL Młodzież M 155
4 Zorena Paweł UKS Technik Ruciane- Nida OL Młodzież M 111
Sunday the 19th. Warmińska Grupa Łucznicza