WYNIKI!!!! IX Leśne Zawody Łucznicze 3D - Ruciane-Nida 26.05.2018 r.

Kategoria: Wyniki zawodów

WYNIKI :)

 

Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Fabiś Sebastian Black Water Archery Cu Dorośli M 500
2 Łukaszewski Zdzisław PBA Kujawy Cu Dorośli M 474
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Narbutt Julia bowhunting.pl Hu Dorośli K 416
2 Jerys Joanna PBA Pomorze Hu Dorośli K 348
3 Antkowiak Monika PBA Pomorze Hu Dorośli M 264
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Lewandowski Andrzej PBA Kujawy Hu Dorośli M 526
2 Jonczak Jacek Ciechanów Hu Dorośli M 526
3 Samusjew Siergiej WGŁ Hu Dorośli M 502
4 Karetko Artur Las Hu Dorośli M 500
5 Szczechowicz Rafał Ciechanów Hu Dorośli M 498
6 Salmanowicz Mariusz PBA Kujawy Hu Dorośli M 494
7 Regiel Michał PBA Kujawy Hu Dorośli M 488
8 Kontowicz Artur Lubraniec Hu Dorośli M 460
9 Antkowiak Kamil PBA Pomorze Hu Dorośli M 458
10 Maślanka Marcin Wilnowo Hu Dorośli M 434
11 Jerys Krzysztof PBA Pomorze Hu Dorośli M 420
12 Okuniewicz Artur UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież M 416
13 Nowak Andrzej Wilamowo Hu Dorośli M 242
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Tołkacz Sandra MKŁ Strzała Ol Dorośli K 424
2 Piotrowicz Adrian UKS Odys Ol Dorośli M 396
3 Rejmentowski Mariusz Kętrzyn Ol Dorośli M 294
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Woronowicz Filip UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 416
2 Włoch Tomasz UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 396
3 Juszczyk Aleksander UKS Odys Ol Młodzież M 366
4 Pyszny Dominik UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 342
5 Zorena Paweł UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 294
6 Tomasik Michał UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież M 286
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Gnoza Aleksandra UKS Odys Ol Młodzież K 342
2 Bazydło Emilia UKS Technik Ruciane-Nida Ol Młodzież K 332
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Fabiś Mikołaj Black Water Archery Cu Młodzież M 468
2 Jaworska Laura UKS Technik Ruciane-Nida Cu Młodzież K 392
3 Zęgota Monika UKS Technik Ruciane-Nida Hu Młodzież K 304
 
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Andrzejewski "Pieniek" Henryk SŁuP Tr Dorośli M 448
2 Svetlauskas Stasys Druskininkai Tr (check) Dorośli M 438
3 Korec Piotr Siekierki Tr Dorośli M 432
4 Baran "Boban" Łukasz SŁuP Tr Dorośli M 426
5 Dzielski Piotr (czerwony palik) Warszawa Tr Dorośli M 382
6 Szczesny Łukasz ŁSŁ Tr Dorośli M 294
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Zarzecka Lila WGŁ Tr Dorośli K 348
2 Andrzejewska Marzena SŁuP Tr Dorośli K 312
3 Kimel Katarzyna SŁuP Tr Dorośli K 304
4 Goike Marzena Łucznicy Powiatu Lęborskiego Tr Dorośli K 298
5 Szczesna Małgorzata ŁSŁ Tr Dorośli K 282
6 Mazuryk Małgorzata Siekierki Tr Dorośli K 202
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Gil Kamil MKŁ Strzała Tr-hu Dorośli M 500
2 Łaniewski Przemysław WGŁ Tr-hu Dorośli M 446
3 Cejmer Tomasz Siekierki Tr-hu Dorośli M 442
4 Burzymowski Krzysztof Siekierki Tr-hu Dorośli M 438
5 Jarzyński Boguś WŚŁ Tr-hu Dorośli M 430
6 Jarzyński Mariusz WŚŁ Tr-hu Dorośli M 428
7 Paluch Patryk Bobrownia Tr-hu Dorośli M 426
8 Kołak Zbigniew WGŁ Tr-hu Dorośli M 416
9 Szychulski Zbigniew WGŁ Tr-Hu Dorośli M 400
9 Zenio Adam Siekierki Tr-hu Dorośli M 400
11 Kowalski Przemysław Reszel Tr-hu Dorośli M 366
12 Klawikowski Robert WGŁ Tr-hu Dorośli M 346
13 Jankowski Michał Łuczniczy Marymont Tr-hu Dorośli M 332
14 Ozga Emil WGŁ Tr-Hu Dorośli M 326
15 Mietełka Sebastian Siekierki Tr-hu Dorośli M 278
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Fabisiak Magdalena Siekierki Tr-hu Dorośli K 394
2 Kołak Marta WGŁ Tr-Hu Dorośli K 376
3 Mietełka Emilia Siekierki Tr-hu Dorośli K 354
4 Kowalska Anna WGŁ Tr-Hu Dorośli K 344
5 Domagała Agnieszka Siekierki Tr-hu Dorośli K 332
6 Białek Ewa Siekierki Tr-hu Dorośli K 328
7 Dzielska Magdalena Warszawa Tr-hu Dorośli K 322
8 Narbutt Monika bowhunting.pl Tr-hu Dorośli K 252
Liga Północ
w Łucznictwie Terenowym
Kategoria Ruciane-Nida 26.05.2018
lp Zawodnik Klub sprzętowa wiekowa punkty
1 Narbutt Miłosz bowhunting.pl Tr-hu Dzieci 432
2 Mietełka Martyna Siekierki Tr-hu Dzieci 404
3 Mioduszewska Wiktoria ARCARIUS Tr-hu Dzieci 384
4 Kołak Iwonka WGŁ Tr-Hu Dzieci 332
5 Paluch Anna Bobrownia Tr-hu Dzieci 260
6 Dąbrowski Filip Jeremi nn nn Dzieci 154
Friday the 22nd. Warmińska Grupa Łucznicza