WYNIKI !!!!! V Zawody 3D Golub Dobrzyń

Kategoria: Wyniki zawodów

V Zawody 3D Golub Dobrzyń

 

 

TR-HU MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 GIL KAMIL 846
2 ŁANIEWSKI PRZEMEK 788
3 CEJMER TOMASZ 762
4 KOŁAK ZBYSZEK 742
5 WALKOWSKI PRZEMYSŁAW 740
6 KOPCZYŃSKI NORBERT 740
7 SZINDLER WITOLD 738
8 GRZEŚKOWIAK MACIEJ 720
9 ROZMANOWSKI TOMASZ 718
10 BURZYMOWSKI KRZYSZTOF 710
11 BABYNKO WIESŁAW 698
12 WALKOWSKI MIKOŁAJ 696
13 KACZMARKIEWICZ ADAM 692
14 JARZYŃSKI BOGUSŁAW 690
15 KUCEWICZ MACIEJ 674
16 KOWAL JAN 642
17 FRANKOWSKI ANDRZEJ 636
18 LESIŃSKI KRZYSZTOF 630
19 OZGA EMIL 628
20 CHODKOWSKI ARTUR 610
21 ŚANDOR LUKAŚ 610
22 LISOWSKI ALBERT 598
23 JAKUBOWSKI STANISŁAW 598
24 STAWSKI KRZYSZTOF 570
25 RUBACH SZYMON 540
26 PSZCZÓŁKOWSKI WITOLD 536
27 KLAWIKOWSKI ROBERT 534
28 RYBARCZYK WOJTEK 532
29 MIETEŁKA SEBASTIAN 530
30 DUDEK TOMASZ 508
31 NAPRUSZEWSKI JAN 484
32 PNIEWSKI PAWEŁ 470
33 BELING MARCIN 458
34 JANKOWSKI MICHAŁ 352
TR-HU KOBIETY
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 GŁUCH AGNIESZKA 734
2 WALKOWSKA MONIKA 696
3 DOMAGAŁA AGNIESZKA 660
4 ROZMANOWSKA KATARZYNA 614
5 KOWALSKA ANNA 612
6 KANIEWSKA AGNIESZKA 612
7 BIAŁEK EWA 606
8 KOŁAK MARTA 588
9 FABISIAK MAGDALENA 562
10 RYBIŃSKA MARTA 532
11 RUBACH ANNA 528
12 MIETEŁKA EMILIA 510
13 GRZEŚKOWIAK AGNIESZKA 460
14 MAZURYK MAŁGORZATA 420
15 GŁUCH LENA 390
16 BELING ALICJA 356
17 GRUBICH-ŁYSAKOWSKA ALICJA 266
18 BŁAŻ-CHODKOWSKA MAGDA 240
TR MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 ANDRZEJEWSKI "PIENIEK" HENRYK 742
2 BARAN "BOBAN" ŁUKASZ 698
3 PISARKIEWICZ KAROL 674
4 KOREC PIOTR 674
5 CIOSEK ARKADIUSZ 630
6 PSIUK DARIUSZ 624
7 PEDA MAREK 616
8 ECKERT MARCIN 614
9 BUBACZ PAWEŁ 604
10 DUDEK DARIUSZ 602
11 ŚWITALSKI ARTUR 590
12 BOROŃSKI TADEUSZ 578
13 BAKAS SPYROS 578
14 DZIELSKI PIOTR 576
15 SWOBODA ADAM 568
16 WIERTEL BARTOSZ 562
17 KACZOROWSKI FILIP 562
18 DESKIEWICZ WOJCIECH 560
19 NOWICKI MAREK 558
20 RAKOWICZ ANDRZEJ 554
21 ŚWIĘTNICKI JACEK 552
22 BARUCH WALDEMAR 550
23 RIEBANDT KRZYSZTOF 550
24 PAWŁOWSKI GRZEGORZ 534
25 CIEŚLUK RAFAŁ 518
26 BLOCH JACEK 484
27 RADZIUN ADAM 478
28 JAKUBOWSKI MAREK 474
29 OSTROWSKI PIOTR 466
30 SZCZEPANIAK GRZEGORZ 452
31 MACAK KRZYSZTOF 406
32 SZYMAŃSKI PAWEŁ 374
33 CIOSEK DAWID 240
TR KOBIETY
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 ŚWIĘTNICKA DOROTA 552
2 GOIKE MARZENA 542
3 ZARZECKA LILA 540
3 ANDRZEJEWSKA MARZENA 540
4 KMIEL KATARZYNA 536
5 SWOBODA DANUTA 512
6 BŁAŻEJ ILONA 458
7 DOLATA ANNA 426
8 ANTONIADOU ELENA 354
9 CIOSEK BARBARA 344
10 NAPRUSZEWSKA WIESŁAWA 260
HU MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 LEWANDOWSKI ANDRZEJ 876
2 JONCZAK JACEK 870
3 LEMAŃSKI KRZYSZTOF 844
4 REGIEL MICHAŁ 840
5 ANTKOWIAK KAMIL 828
6 BIAŁECKI ARTUR 828
7 KUKUŁKA KRZYSZTOF 824
8 KARETKO ARTUR 816
9 KONTOWICZ ARTUR 810
10 SZCZECHOWICZ RAFAŁ 810
11 OKUNIEWSKI MARCIN 810
12 PIWECKI PIOTR 806
13 WIŚNIEWSKI MARIUSZ 788
14 DUDA DANIEL 788
15 SAMUSJEW SIERGIEJ 776
16 KAŁUŻA ARKADIUSZ 758
17 OLESIAK KRZYSZTOF 754
18 CZAJKA PIOTR 746
19 JAWORSKI PAWEŁ 718
20 MAKSYMIUK ZBIGNIEW 680
21 ANDRZEJ WIŚNIEWSKI 660
22 JERYS KRZYSZTOF 646
23 BARWINEK MARCIN 418
HU KOBIETY
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 TOŁKACZ SANDRA (OLIMPIJSKI) 676
2 ANTKOWIAK MONIKA 480
3 JERYS JOANNA 400
CU MĘŻCZYŹNI
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 RZESZOT DARIUSZ 924
2 FABIŚ SEBASTIAN 884
3 GRYZIO MICHAŁ 868
4 RUBACH ANDRZEJ 852
5 BARAN ARKADIUSZ 844
6 ŁUKASZEWSKI ZDZISŁAW 832
7 KULUS EDWARD 824
8 GRONOSTAJ IRENEUSZ 822
9 BELING JAKUB 804
10 SKOK ARKADIUSZ 800
11 SZOTOWICZ SZYMON 788
12 MAŁECKI PIOTR 786
13 FABIŚ MIKOŁAJ 174
TRADYCYJNE DZIECI
MIEJSCE NAZWISKO I IMIĘ PUNKTY
1 MACIEJEWSKA WIKTORIA 754
2 KULIS PIOTR 742
3 RUBACH KASIA 672
4 SIUDOWSKI NIKODEM 666
5 KOŁAK IWONKA 494
6 CIOSEK JAKUB 484
7 CHODKOWSKA KATARZYNA 440
8 BŁAŻEJ IGOR 422
9 NAPRUSZEWSKA ZUZANNA 106
143 OSOBY
Friday the 22nd. Warmińska Grupa Łucznicza