Zawody halowe w Dobrym Mieście 25.11..2012 WYNIKI

Kategoria: Wyniki zawodów
Utworzono: poniedziałek, 26, listopad 2012 Robroy

Wyniki IV Halowego Turnieju Łuczniczego w Dobrym Mieście rozegranego w dniu 25.11.2012  

 

 

Kategoria: Łuk klasyczny do 13lat chłopcy

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce w zawodach po pojedynkach

1

Macutkiewicz Maciej

Warmińska Grupa Łucznicza

281

II

2

Trzaskowisk Szymon

Warmińska Grupa Łucznicza

274

I

3

Paczkowski Krystian

Warmińska Grupa Łucznicza

251

III

4

Popis Bogdan

UKS Odys Olsztyn

172

4

5

Karwowski Kamil

UKS Odys Olsztyn

171

5

6

Chabowski Tomasz

UKS Odys Olsztyn

169

6

Kategoria: Łuk klasyczny do 13lat dziewczęta

1

Tarasiuk Dominika

 UKS Morświn Gdynia

283

I

2

Smyk Joanna

UKS Odys Olsztyn

108

II

 

I

Kategoria: Łuk klasyczny 13-17lat chłopcy

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce w zawodach po pojedynkach

1

Gołębiewski Mateusz

Warmińska Grupa Łucznicza

262

I

2

Majewski Artur

UKS Bysry Orneta

183

III

3

Skoczeń Przemysław

UKS Bysry Orneta

141

II

4

Tymcio Mateusz

UKS Odys Olsztyn

63

6

5

Daraszewicz Daniel

UKS Odys Olsztyn

42

7

6

Witka Mateusz

UKS Odys Olsztyn

42

7

7

Mielnik Daniel

UKS Odys Olsztyn

49

5

8

Zalewski Bartosz

UKS Technik Leśnik Ruciane nida

72

4

Kategoria: Łuk klasyczny 13-17lat dziewczęta

1

Sowińska Karolina

UKS Bysry Orneta

146

I

2

Cichocka Aleksandra

UKS Odys Olsztyn

59

II

3

Cupiał Karolina

UKS Odys Olsztyn

69

III

4

Dąbrowska Dominika

UKS Odys Olsztyn

30

4

 

 

Warto zauważyć, że Karolina Tarasiuk walczyła w jednej kategorii z mężczyznami !!!!

Kategoria: Łuk klasyczny >17lat chłopcy i  Karolina Tarasiuk

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce w zawodach po pojedynkach

1

Piejdak Wojciech

Warmińska Grupa Łucznicza

242

 I

2

Witak Olaf

Warmińska Grupa Łucznicza

209

 II

3

Kaczorek Wojciech

Akademicki Klub Łuczniczy

153

 6

4

Trzciński Mateusz

UKS Technik Leśnik Ruciane Nida

127

 III

5

Tarasiuk Karolina

UKS Morświn Gdynia

97

 5

6

Ropiak Tomasz

Warmińska Grupa Łucznicza

57

 4

7

Murach Marcin

UKS Technik Leśnik Ruciane Nida

40

 7

I

 

Kategoria: Łuk bloczkowy mężczyźni

Lp.

Zawodnik

Klub

Wynik po rundzie kwalifikacyjnej

Miejsce w zawodach po pojedynkach

1

Urbanowicz Maciej

Warmińska Grupa Łucznicza

279

II

2

Jastrzębski Paweł

Warmińska Grupa Łucznicza

277

4

3

Paczkowski Tomasz

Warmińska Grupa Łucznicza

276

I

4

Klawikowski Robert

Warmińska Grupa Łucznicza

275

III

5

Klimczak Tomasz

Warmińska Grupa Łucznicza

267

5

6

Tarasiuk Ryszard

UKS Morświn Gdynia

263

7

7

Świderki Maciej

Warmińska Grupa Łucznicza

259

6

8

Sienkiewicz Paweł

Warmińska Grupa Łucznicza

210

8

Kategoria: Łuk bloczkowy kobiety

1

Jastrzębska Dorota

Warmińska Grupa Łucznicza

249

I

2

Otuszewska Grażyna

UKS Bysry Orneta

128

II

 

 

Wednesday the 12th. Warmińska Grupa Łucznicza