Wyniki - VI Międzynarodowe Zawody Łuczniczew 3D "Sitnica"

Kategoria: Wyniki zawodów
Liga Północ
IV Międzynarodowe Zawody Łcznicze 3D "Sitnica" 
Kategoria 3D R-N 
  Zawodnik sprzętowa wiekowa punkty
1 Samusjew Siergiej Hu Dorośli M 536
2 Sapozhikov Vladimir Hu Dorośli M 528
3 Vyshnevskij Evgenyj Hu Dorośli M 524
4 Saufutinov Boris Hu Dorośli M 520
5 Maciejewski Marcin Hu Dorośli M 520
6 Jonczak Jacek Hu Dorośli M 518
7 Szczechowicz Rafał Hu Dorośli M 516
8 Regiel Michał Hu Dorośli M 512
9 Kowalski Andrzej Hu Dorośli M 510
10 Piwecki Piotr Hu Dorośli M 506
11 Okuniewski Marcin Hu Dorośli M 504
12 Białecki Marcin Hu Dorośli M 502
13 Lewandowski Andrzej Hu Dorośli M 494
14 Skok Arkadiusz Hu Dorośli M 488
15 Beling Marcin Hu Dorośli M 486
16 Czaja Piotr Hu Dorośli M 484
17 Salmanowicz Mariusz Hu Dorośli M 480
18 Wardęga Wojciech Hu Dorośli M 478
19 Antkowiak Kamil Hu Dorośli M 472
20 Beling Jakub Hu Dorośli M 470
21 Sadzuga Roman Hu Dorośli M 452
22 Wiśniewski Mariusz Hu Dorośli M 448
23 Wardęga Jakub Hu Dorośli M 446
24 Popis Bogdan Hu Dorośli M 418
25 Fabiś Mikołaj Hu Dorośli M 398
26 Jaryś Krzysztof Hu Dorośli M 372
27 Baruch Waldemar Hu Dorośli M 338
28 Goroń Michał Hu Dorośli M 82
         
1 Wawrzyńska Natalia Hu Dorośli K 428
2 Kokot-Watdęga Karolina Hu Dorośli K 360
3 Jaryś Joanna Hu Dorośli K 300
         
1 Rzeszot Dariusz Cu Dorośli M 546
2 Lukaszewski Zdzisław Cu Dorośli M 520
3 Staniewicz Robert Cu Dorośli M 520
4 Gryzio Michał Cu Dorośli M 518
5 Barwinek Marcin Cu Dorośli K 508
6 Fabiś Sebastian Cu Dorośli M 504
7 Baran Arkadiusz Cu Dorośli M 504
8 Rubach Andrzej Cu Dorośli M 498
9 Kulas Edward Cu Dorośli M 496
10 Łosak Rafał Cu  Dorośli M 486
11  Walczak Filip Cu Dorośli M 442
         
1 Seledec Paweł Ol Dorośli M 396
2 Popov Oleg Ol Dorośli M 392
3 Popov Larisa Ol Dorośli K 371
4 Gołota Kinga  Ol Dorośli  K 346
5 Gołota Marcin Ol Dorośli M 254
         
1 Goike Marzena Tr Dorośli K 380
2 Zarzecka Lila Tr Dorośli K 364
3 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra Tr Dorośli K 364
4 Białek Ewa Tr Dorośli K 362
5 Błażej Ilona Tr Dorośli K 354
6 Świętnicka Dorota Tr Dorośli K 296
7 Antoniadou Elena Tr Dorośli K 264
8 Riebandt Ewelina Tr Dorośli K 240
9 Andrzejewska Marzena Tr Dorośli K 238
10 Buława Katarzyna Tr Dorośli K 200
11 Cichowska Lucyna Tr Dorośli K 196
12 Sanecka Barbara Tr Dorośli K 126
         
1 Nawlny Łukasz Tr Dorośli M 456
2 Wontka Jacek Tr Dorośli M 444
3 Pisarkiewicz Karol Tr Dorośli M 436
3 Szymański Paweł Tr Dorośli M 436
5 Siemieniec Krzysztof Tr Dorośli M 434
6 Hańczyk Mariusz Tr Dorośli M 432
7 Korec Piotr Tr Dorośli M 420
8 Pichocki Jarosław Tr Dorośli M 418
9 Andrzejczak Jerzy Tr Dorośli M 416
10 Andrzejewski Henryk Tr Dorośli M 400
11 Bilecki Grzegorz Tr Dorośli M 396
12 Ecert Marcin

Tr

Dorośli M  396
13 Pisarkiewicz Ignacy Tr Dorośli M  394
14 Deskiewicz Wojciech Tr Dorośli M  392
15 Bakas Sypros Tr Dorośli M  392
16 Peda Marek Tr Dorośli M  390
17 Kostrzewski Grzegorz Tr Dorośli M  386
18 Niebrzydowski Marcin Tr Dorośli M  378
19 Giezwk Kacper Tr Dorośli M  374
20 Kosiorek Piotr Tr Dorośli M  372
21 Baran Łukasz "Boban" Tr Dorośli M  372
22 Buława Piotr Tr Dorośli M  372
23 Derech Rafał Tr Dorośli M  370
24 Rybarczyk Wojciech Tr Dorośli M  356
25 Jackowski Jerzy Tr Dorośli M  354
26 Świętnicki Jacej Tr Dorośli M  352
27 Riebandt Krzysztof Tr Dorośli M  342
28 Indraszczyk Konrad Tr Dorośli M  342
29 Jakubowski Marek Tr Dorośli M  338
30 Sierpiński Robert Tr Dorośli M  334
31 Dyjeta Paweł Tr Dorośli M  324
32 Białowąs Grzegorz Tr Dorośli M  324
33 Kowalski Paweł "Miś" Tr Dorośli M  310
34 Białuch Tadeusz Tr Dorośli M  306
35 Bloch Jacek Tr Dorośli M  304
36 Radziun Adam Tr Dorośli M  288
37 Rakowicz Andrzej Tr Dorośli M  266
         
1 Kaniewska Agnieszka Tr-hu Dorośli K 400
2 Rubacha Anna Tr-hu Dorośli K 364
3 Jaworka Witak Aleksandra Tr-hu Dorośli K 290
4 Grześkowiak Agnieszka Tr-hu Dorośli K 266
5 Kowalska Alicja Tr-hu Dorośli K 262
         
1 Mamot Wiesław Tr-hu Dorośli M 448
2 Cejmer Tomasz Tr-hu Dorośli M 438
3 Łaniewski Przemysław Tr-hu Dorośli M 434
4 Gumiński Bogdan Tr-hu Dorośli M 430
5 Grześkowiak Maciej Tr-hu Dorośli M 422
6 Szotowicz Szymon Tr-hu Dorośli M 416
7 Czuwara Bartłomiej Tr-hu Dorośli M 410
8 Babunko Wiesław Tr-hu Dorośli M 408
9 Przybylski Paweł Tr-hu Dorośli M 394
10 Kaczmarczkiewicz Adam Tr-hu Dorośli M 388
11 Jarmusz Krzysztof Tr-hu Dorośli M 382
12 Szychulski Piotr Tr-hu Dorośli M 378
13 Stawski Krzysztof Tr-hu Dorośli M 358
14 Ozga Emil Tr-hu Dorośli M 334
15 Szychulski Zbigniew Tr-hu Dorośli M 322
16 Twardowski  Maciej Tr-hu Dorośli M 244
17 Sikora Adam Tr-hu Dorośli M 230
         
1 Dyjeta Amelia   Dzieci 386
2 Jarmusz Mateusz   Dzieci 328
3 Łosak Jagna   Dzieci 264
4 Hańczyk Mikoaj   Dzieci 248
5 Wardęga Zosia   Dzieci 126
6 Gorgoń Tymoteusz   Dzieci 92
7 Łosak Kalina   Dzieci 98
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza