WYNIKI - Kaszebe - Sulęczyno 19.08.2017

Kategoria: Wyniki zawodów

Terenowy Turniej Łuczniczy 3D o Puchar Wójta Gminy Sulęczyno

 

TR - Dorośli - Mężczyźni

Lp. Imię i Nazwisko                    Grupa/Miejscowość Punkty
1
Baran Łukasz "Boban"
SŁuP  552
2 Andrzejewski Heniek "Pieniek" SŁuP  506
3 Śiwiętnicki Jacek SŁuP   498
4 Wontka Jacek SŁuP   490
5 Niebrzydowski Marcin SŁuP   456
6 Buława Piotr Kamienica Szlachecka  444
7 Riebandt Krzysztof ŁZP Puck  442
8 Bartnicki Rafał SŁuP   414
9 Zieliński Paweł SŁuP   364
10 Swoboda Adam Gdynia  302

 

TR - Dosrośli - Kobiety

Lp. Imię i Nazwisko                    Grupa/Miejscowość
Punkty
1 Świętnicka Dorota SŁuP   444
2 Lila Zarzecka WGŁ  434
3 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra SŁuP   428
4 Andrzejewska Marzena SŁuP   390
5 Swoboda Danuta Gdynia   364
6 Kimel Katarzyna SŁuP   330
7 Buława Katarzyna Kamienica Szlachecka   222
8 Buczeń Karolina Przyjaciel SŁuPa  108

 

TR - Junior

Lp. Imię i Nazwisko                            
Grupa/Miejscowość        
Punkty
1 Gierek Jonatan               
SZZ Szczecin  228

 

TR-HU - Dorośli - Męźczyźni

Lp.  Imię i Nazwisko                
Grupa/Miejscowość Punkty
1 Matheus Trevizoli Barrachi      
Gdańsk 510
2 Szychulski Piotr Olsztyn 502
3 Dudziak Łukasz
  494
4 Kołak Zbigniew WGŁ  454
5 Ecert Marcin PFAA 442
6 Szychulski Zbigniew WGŁ  420
7 Listewnik Piotr Gdynia  404
8 Ozga Emil KKŁ 392
9 Felczykowski Maciej SŁuP  374
10 Klein Tadeusz   362
11 Bąbelek Adrian BA/Black Water Archery 336
12 Bąbelek Mateusz   294

 

TR-TU - Dorośli - Kobiety

Lp.  Imię i Nazwisko                        
Grupa/Miejscowość 
Punkty 
1 Kulak Karolina SZZ Szczecin  464
2 Kowalska Anna KKŁ 420
3 Kołak Marta WGŁ  414
4 Pałys Helena PBA/Black Water Archery 274
5 Stańkowska Monika SZZ Szczecin  250

 

TR-HU - Junior

Lp.  Imię i Nazwisko                       
 Grupa/Miejscowość           Punkty 
1 Kołak Iwona WGŁ  312

 

HU - Dorośli - Męźczyźni

Lp.  Imię i Nazwisko                       
Grupa/Miejscowość Punkty 
1 Kowalski Andrzej PBA Rypin 628
2 Regiel Michał PBA Rypin  618
3 Wiśniewski Mariusz PBA Rypin  616
4 Samusjew Siergiej WGŁ  610
5 Bielawski Artur Głodowo 608
6 Maciejewski Marcin
PBA  592
7 Antkowski Kamil PBA Pomorze 584
8 Lewandowski Andrzej PBA Rypin  576
9 Grzenkowski Krzysztof PBA Pomorze  576
10 Beling Marcin PBA/Black Water Archery 574
11 Giernek Grzegorz SZZ Szczecin  570
12 Białecki Wojciech PBA Rypin  566
13 Olesiak Krzysztof Manowo 564
14 Sapiński Paweł SZZ Szczecin  560
15 Wiczanowski Andrzej Barłomino 546
16 Jaryś Krzysztof PBA Pomorze  520
17 Okuniewski Marcin Gdańsk 508
18 Gajb Jan SZZ Szczecin 482
19 Siewiora Mateusz SZZ Szczecin 460
20 Morawski Marek Człuchów 430

 

HU - Dorośli - Kobiety

Lp.  Imię i Nazwisko                     
Grupa/Miejscowość Punkty 
1 Bielawska Małgorzata Głodowo 558
2 Bartczak Dorota SZZ Szczecin  504
3 Jaryś Joanna PBA Pomorze  480
4 Wawrzyńska Joanna PBA/Black Water Archery 474

 

HU - Junior

Lp.  Imię i Nazwisko                     
Grupa/Miejscowość          Punkty 
1 Bielawska Marta    
Głodowo 552
2 Okuniewski Mikołaj Gdańsk
424

 

 

CU - Dorośli - Męźczyźni

Lp.  Imię i Nazwisko                      
 Grupa/Miejscowość
Punkty
1 Fabiś Sebastian          
PBA/Black Water Archery 618
2 Kulus Edward PBA 610
3 Małecki Piotr   552

 

CU - Junior

Lp.  Imię i Nazwisko                       
Grupa/Miejscowość Punkty
1 Beling Jakub PBA/Black Water Archery 618

 

 

 

 

 

 

Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza