WYNIKI !!! V TURNIEJ ŁUCZNICZY O PUCHAR ŁOWCZEGO W GORAJU 2017

Kategoria: Wyniki zawodów

 

 

MIEJSCE NAZWISKO IMIĘ KATEGORIA WIEKOWA KATEGORIA SPRZĘTOWA ILOŚĆ PUNKTÓW
D Z I E C I 1 RUBACH KASIA DZIECI<12 TRAD 350
2 DYJETA AMELIA DZIECI<12 HUNTER 328
3 DĄBKOWSKI KORNEL DZIECI<12 HUNTER 236
4 KOŁAK IWONA DZIECI<12 HUNTER 230
5 GEREMEK MATEUSZ DZIECI<12 TRAD 208
6 GEREMEK DOMINIKA DZIECI<12 TRAD 196
7 GAJDA KAROL DZIECI<12 HUNTER 192
8 ŁOSAK JAGNA DZIECI<12 TRAD 172
9 STRZELEWICZ KACPER DZIECI<12 TRAD 138
10 DOLATA RENATA DZIECI<12 HUNTER 132
11 JEZIERSKI MATEUSZ DZIECI<12 TRAD 120
12 GORGOŃ TYMON DZIECI<12 TRAD 94
13 POMORSKA NATASZA DZIECI<12 92
Dorośli Kobiety Łuki Hunter 1 KOŁAK MARTA DOR>20K HUNTER 382
2 WALKOWSKA MONIKA DOR>20K HUNTER 358
3 KULAK KAROLINA DOR>20K HUNTER 286
4 BŁAŻ-CHODKOWSKA MAGDALENA DOR>20K HUNTER 268
5 FIGURA AGATA DOR>20K HUNTER 254
6 RUBACH ANNA DOR>20K HUNTER 234
7 GRZEŚKOWIAK AGNIESZKA DOR>20K HUNTER 148
8 POMORSKA EWA DOR>20K HUNTER 126
Dorośli Kobiety Łuki Tradycyjne 1 ZARZECKA LILA DOR>20K TRAD 258
2 PIETKIEWICZ "OLSON" ALEKSANDRA DOR>20K TRAD 254
3 ANDRZEJEWSKA MARZENA DOR>20K TRAD 246
4 WITASZAK ANNA DOR>20K TRAD 244
5 STRZELEWICZ SONIA DOR>20K TRAD 228
6 SWOBODA DANUTA DOR>20K TRAD 226
7 SADOWSKA JOANNA DOR>20K TRAD 212
8 KIMEL KATARZYNA DOR>20K TRAD 204
9 ŚWIĘTNICKA DOROTA DOR>20K TRAD 204
10 DOLATA ANA DOR>20K TRAD 180
11 NAPRUSZEWSKA SONIA DOR>20K TRAD 168
12 KNIOŁA AGNIESZKA DOR>20K TRAD 160
13 BUŁAWA KATARZYNA DOR>20K TRAD 130
14 DERA MARTA DOR>20K TRAD 128
15 STRZELEWICZ BEATA DOR>20K TRAD 98
16 GEHRKE MONIKA DOR>20K TRAD 72
17 HENNIK PATRYCJA DOR>20K TRAD 62
Dorośli Kobiety Łuki Bloczkowe 1 KOKOT-WARDĘGA KAROLINA DOR>20K CU/HU 386
2 GAJDA KAROLINA DOR>20K CU/HU 348
3 KULIK ANNA DOR>20K CU/HU 246
4 LUDOWICZ KLAUDIA DOR>20K CU/HU 228
Dorośli Mężczyźni Łuki Hunter 1 WALKOWSKI PRZEMYSŁAW DOR>20M HUNTER 418
2 WALKOWSKI MIKOŁAJ DOR>20M HUNTER 394
3 KOŁAK ZBYSZEK DOR>20M HUNTER 344
4 CHODKOWSKI ARTUR DOR>20M HUNTER 338
5 DUDZIAK ŁUKASZ DOR>20M HUNTER 324
6 KUCEWICZ MACIEJ DOR>20M HUNTER 316
7 GRZEŚKOWIAK MACIEJ DOR>20M HUNTER 314
8 GUMIŃSKI BOGDAN DOR>20M HUNTER 294
9 MIGDALSKI PIOTR DOR>20M HUNTER 278
10 KACZMARKIEWICZ ADAM DOR>20M HUNTER 268
11 POMORSKI PIOTR DOR>20M HUNTER 268
12 SIEMIENIEC TOMASZ DOR>20M HUNTER 264
13 DYJETA PAWEŁ DOR>20M HUNTER 258
14 SZYCHULSKI ZBIGNIEW DOR>20M HUNTER 254
15 DESKIEWICZ WOJCIECH DOR>20M HUNTER 238
16 HERWEYNEN RICHARD DOR>20M HUNTER 238
17 RUBACH SZYMON DOR>20M HUNTER 232
18 DŹWIK MICHAŁ DOR>20M HUNTER 216
19 BUBACZ PAWEŁ DOR>20M HUNTER 204
20 NOWAK KACPER DOR>20M HUNTER 188
21 GAJB JAN DOR>20M HUNTER 182
Dorośli Mężczyźni Łuki Tradycyjne 1 SIEMIENIEC KRZYSZTOF DOR>20M TRAD 406
2 BARAN "BOBAN" ŁUKASZ DOR>20M TRAD 406
3 DERECH RAFAŁ DOR>20M TRAD 344
4 ANDRZEJEWSKI HENRYK "PIENIEK" DOR>20M TRAD 338
5 RYBARCZYK WOJCIECH DOR>20M TRAD 326
6 PEDA MAREK DOR>20M TRAD 320
7 WONTKA JACEK DOR>20M TRAD 320
8 ŚWIĘTNICKI JACEK DOR>20M TRAD 272
9 GANSKE JAKUB DOR>20M TRAD 264
10 DEKUBANOWSKI SZYMON DOR>20M TRAD 260
11 STRYCZYŃSKI ADAM DOR>20M TRAD 260
12 BUŁAWA PIOTR DOR>20M TRAD 254
13 SEMIEGIN MICHAŁ DOR>20M TRAD 234
14 SZYMAŃSKI PAWEŁ DOR>20M TRAD 234
15 LEWANDOWSKI BŁAŻEJ DOR>20M TRAD 226
16 STRZELEWICZ PATRYK DOR>20M TRAD 218
17 ZIELIŃSKI "ZET" PAWEŁ DOR>20M TRAD 212
18 SWOBODA ADAM DOR>20M TRAD 204
19 BIKOWSKI SZYMON DOR>20M TRAD 182
20 STRZELEWICZ DARIUSZ DOR>20M TRAD 174
21 PSZONKA PIOTR DOR>20M TRAD 156
22 KOCIOŁEK SEBASTIAN DOR>20M TRAD 136
23 KULIBERDA WOJCIECH DOR>20M TRAD 134
24 RUTKOWSKI KRZYSZTOF DOR>20M TRAD 110
Dorośli Mężczyźni Łuki Bloczkowe 1 KLAWIKOWSKI ROBERT DOR>20M CU/HU 498
2 FABIŚ SEBASTIAN DOR>20M CU/HU 492
3 BIAŁECKI ARTUR DOR>20M CU/HU 468
4 LEWANDOWSKI ANDRZEJ DOR>20M CU/HU 466
5 GRONOSTAJ IRENEUSZ DOR>20M CU/HU 456
6 PIWECKI PIOTR DOR>20M CU/HU 440
7 ŁOSAK RAFAŁ DOR>20M CU/HU 438
8 AFFEK MARCIN DOR>20M CU/HU 436
9 OLESIAK KRZYSZTOF DOR>20M CU/HU 428
10 KULUS EDWARD DOR>20M CU/HU 426
11 OKUNIEWSKI MARCIN DOR>20M CU/HU 426
12 SAŁATA TOMASZ DOR>20M CU/HU 422
13 WŁOCH MARCIN DOR>20M CU/HU 422
14 BARWINEK MARCIN DOR>20M CU/HU 414
15 STANIEWICZ ROBERT DOR>20M CU/HU 414
16 RUBACH ANDRZEJ DOR>20M CU/HU 404
17 WICHER ROBERT DOR>20M CU/HU 400
18 STALOŃCZYK PRZEMYSŁAW DOR>20M CU/HU 398
19 MAKSYMIUK ZBIGNIEW DOR>20M CU/HU 394
20 KULIK MICHAŁ DOR>20M CU/HU 390
21 SAPIŃSKI PAWEŁ DOR>20M CU/HU 390
22 GAŁECKI KACPER DOR>20M CU/HU 388
23 BELING MARCIN DOR>20M CU/HU 384
24 MAŁEKI PIOTR DOR>20M CU/HU 384
25 BUCZKOWSKI JEREMI DOR>20M CU/HU 374
26 SIEWIORA MATEUSZ DOR>20M CU/HU 364
27 KUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW DOR>20M CU/HU 316
28 SIEWIORA RYSZARD DOR>20M CU/HU 290
29 GORGOŃ MICHAŁ DOR>20M CU/HU 162
30 NOWICKI PIOTR DOR>20M CU/HU 130
31 BAGIŃSKI PIOTR DOR>20M CU/HU 110
32 SUROWIEC MARCIN DOR>20M CU/HU 110
33 MAZUR HUBERT DOR>20M CU/HU 102
Junior Łuki Bloczkowe 1 BELING JAKUB JUN 12-16 CU/HU 480
2 WARDĘGA JAKUB JUN 12-16 CU/HU 406
3 FABIŚ MIKOŁAJ JUN 12-16 CU/HU 404
Junior Łuki Pozostałe 1 STRZELEWICZ SZYMON JUN 12-16 TRAD 244
2 SKOTARCZAK MARTYNA JUN 12-16 HUNTER 222
3 KULIS PIOTR JUN 12-16 HUNTER 176
4 CHODKOWSKA KASIA JUN 12-16 HUNTER 64
Młodzież Kobiety Łuki Hunter 1 ZUBOWICZ KAROLINA MŁ 16-20K HUNTER 126
2 JANICKA KATARZYNA MŁ 16-20K HUNTER 100
3 KONOFAL ALEKSANDRA MŁ 16-20K HUNTER 82
Młodzież Mężczyźni Łuki Hunter 1 URAN JAN MŁ 16-20M HUNTER 450
2 KUC HUBERT MŁ 16-20M CU/HU 442
3 ŚWIDERSKI ALEKSANDER MŁ 16-20M CU/HU 434
4 DĄBKOWSKI JEREMI MŁ 16-20M CU/HU 372
5 PRZYBYLAK ADRIAN MŁ 16-20M HUNTER 266
6 GRZONA IRENEUSZ MŁ 16-20M HUNTER 260
7 GAŁGAN PIOTR MŁ 16-20M HUNTER 252
8 ZAREMBA RAFAŁ MŁ 16-20M HUNTER 252
9 BARTNICKI RAFAŁ MŁ 16-20M HUNTER 230
10 SPICKER SEWERYN MŁ 16-20M HUNTER 184
11 MATYSIAK JAKUB MŁ 16-20M HUNTER 140
Młodzież Łuki Bloczkowe 1 KUC HUBERT MŁ 16-20M CU/HU 442
2 ŚWIDERSKI ALEKSANDER MŁ 16-20M CU/HU 434
3 DĄBKOWSKI JEREMI MŁ 16-20M CU/HU 372
Thursday the 14th. Warmińska Grupa Łucznicza