Liga Północ 2018

Kategoria: Wyniki zawodów
HU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Lewandowski Andrzej 32 36 100 100     268
2 Jonczak Jacek   100 80 80     260
3 Regiel Michał 100 60 36 50     246
4 Szczechowicz Rafał 45 80 45 29     199
5 Samusjew Siergiej 36 26 60 18     140
6 Kontowicz Artur 40 34 32 32     138
7 Kukuła Krzysztof 60 40   36     136
8 Antkowiak Kamil 29 29 29 45     132
9 Białecki Wojciech 80 50         130
10 Salmanowicz Mariusz 50 32 40       122
11 Okuniewski Marcin 26 22   26     74
12 Wiśniewski Mariusz   45   22     67
13 Lemański Krzysztof       60     60
14 Duda Daniel 13 20   20     53
15 Karetko Artur     50       50
16 Białecki Artur       40     40
17 Olesiak Krzysztof 24     15     39
18 Gałon Piotr 20 16         36
19 Jerys Krzysztof     24 10     34
20 Jaworski Paweł   18   13     31
21 Maślanka Marcin     26       26
22 Wiśniewski Andrzej   15   11     26
23 Piwecki Piotr       24     24
24 Maksymiuk Zbigniew 11     12     23
25 Każarnowicz Marcin 22           22
26 Okuniewicz Artur     22       22
27 Nowak Andrzej     20       20
28 Hamerszmit Tomasz 18           18
29 Zieliński Krzysztof 16           16
30 Kałuża Arkadiusz       16     16
31 Toński Wojciech 15           15
32 Kuczkowski Przemysław 14           14
33 Czajka Piotr       14     14
34 Trzciński Łukasz 12           12
35 Barwinek Marcin       9     9
                 
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
3 Baran Arek 80     45     125
9 Beling Marcin 40           40
5 Fabiś Sebastian   100 100 80     280
1 Gryzio Michał 100 45   60     205
8 Klimczak Tomasz   50         50
7 Kulus Edward 36 29   36     101
2 Łukaszewski Zdzisław 45 60 80 40     225
6 Małecki Piotr 50 32   20     102
4 Skok Arkadiusz 60 40   24     124
10 Szotowicz Szymon   36   22     58
12 Walczak Filip   24         24
11 Wolski Adam   26         26
13 Rzeszot Mariusz       100     100
14 Rubach Andrzej       50     50
15 Gronostaj Ireneusz       32     32
16 Karetko Artur       29     29
17 Beling Jakub       26     26
18 Fabiś Mikołaj       18     18
                 
 Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Antkowiak Monika 100   60 100     260
2 Jerys Joanna     80 80     160
3 Huzar Ewa   100         100
4 Narbutt Julia     100       100
                 
Ol
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Tołkacz Sandra   80 100 100     280
2 Piotrowicz Adrian 60 50 80       190
3 Rejmentowski Mariusz 45   60       105
4 Żarczyński Wiesław 100           100
5 Huzar Mirosław   100         100
6 Burzyński Paweł 50 45         95
7 Kaczorek Wojciech 80           80
8 Seledec Paweł 40 40         80
9 Markiewicz Krzysztof   60         60
                 
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Andrzejewska Marzena 60 60 80 60     260
2 Zarzecka Lila 80   100 60     240
3 Goike Marzena   100 50 80     230
4 Kimel Katarzyna 32 40 60 45     177
5 SZCZESNA Małgorzata 50 80 45       175
6 Świętnicka Dorota   45   100     145
7 Neringa Brusokienė 100           100
8 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra 40 50         90
9 Stagniūnienė Ramunė 45           45
10 Mazuryk Małgorzata     40       40
11 Sadowska Joanna 40           40
12 Swoboda Danuta       40     40
13 Antoniadou Elena       39     39
14 Buława Katarzyna   36         36
15 Błażej Ilona       36     36
16 Kochan Katarzyna   32         32
17 Dolata Anna       32     32
18 Buczeń Karolina   29         29
19 Szlachta Maria   26         26
20 Ciosek Barbara       26     26
21 Naruszewska Wiesława       24     24
                 
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Baran "Boban" Łukasz 100 100 50 80     330
2 Andrzejewski Henryk 32 60 100 100     292
3 Dzielski Piotr 80 32 45 18     175
4 Korec Piotr 26   60 50     136
5 Dudek Bolesław 50 80         130
6 Chreścionko Piotr 60 40         100
7 Wontka Jacek 36 50         86
8 Svetlauskas Stasys     80       80
9 SZCZESNY Łukasz 14 26 40       80
10 Eckert Marcin   29   32     61
11 Buława Piotr 24 36         60
12 Pisarkiewicz Karol       60     60
13 Mączkowski Szymon 12 45         57
14 Dudek Dariusz 11 18   26     55
15 Wiertel Bartosz 40     15     55
16 Riebandt Krzysztof 29 16   8     53
17 Vytas Karpavičius 45           45
18 Ciosek Arkadiusz       45     45
19 Bubacz Paweł 13     29     42
20 Psiuk Dariusz       40     40
21 Peda Marek       36     36
22 Świętnicki Jacek   24   10     34
23 Świtalski Artur       24     24
24 Maliszewski Sebastian   22         22
25 Mindaugas pažiūra 22           22
26 Zieliński Paweł   "Zet" 9 13         22
27 Boronsk Tadeusz       22     22
28 Bloch Jacek 16     5     21
29 Pawłowski Grzegorz Jacek   14   7     21
30 Lewandowski Marek   20         20
31 Rimantas Brusokas 20           20
32 Bakas Spyros       20     20
33 Marius Dijokas 18           18
34 Swoboda Adam       16     16
35 Lewandowski Błażej 15           15
36 Riebandt Mateusz   15         15
37 Kaczorowski Filip       14     14
38 Deskiewicz Wojciech       13     13
39 Nowicki Marek       12     12
40 Rakowicz Andrzej       11     11
41 Trofimow Stanisław 10           10
42 Baruch Waldemar       9     9
43 Ordelewski Bartosz 8           8
44 Pozorski Krzysztof 7           7
45 Cieśluk Rafał       6     6
46 Radziun Adam       4     4
47 Jakubowski Marek       3     3
48 Ostrowski Piotr       2     2
49 Szczepaniak Grzegorz       1     1
                 
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Domagała Agnieszka 80 80 45 60     265
2 Fabisiak Magda 45 50 100 29     224
3 Głuch Agnieszka 100     100     200
4 Kaniewska Agnieszka 50 100   40     190
5 Kołak Marta 60   80 32     172
6 Kowalska Anna 40   50 45     135
7 Białek Ewa 36   40 36     112
8 Dzielska Magdalena   60 36       96
9 Mietełka Emilia     60 22     82
10 Walkowska Monika       80     80
11 Mazuryk Małgorzata   40   18     58
12 Rozmanowska Katarzyna       50     50
13 Gawlik Barbara   45         45
14 Narbutt Monika     32       32
15 Rybińska Marta       26     26
16 Rubach Anna       24     24
17 Grześkowiak Agnieszka       20     20
18 Głuch Lena       16     16
19 Beling Alicja       15     15
20 Grubich-Łysakowska Alicja       14     14
21 Błaż-Chodkowska Magda       13     13
                 
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Gil Kamil   100 100 100     300
2 Łaniewski Przemek 36 80 80 80     276
3 Cejmer Tomasz   45 60 60     165
4 Burzymowski Krzysztof 50 32 50 26     158
5 Kołak Zbyszek 60   32 50     142
6 Jarzyński Mariusz 100   40       140
7 Zenio Adam 32 40 26       98
8 Paluch Patryk 40 20 36       96
9 Wnęk Tomasz 80           80
10 Szychulski Zbigniew 20 29 29       78
11 Jarzyński Boguś     45 18     63
12 Kalinowski Tomasz   60         60
13 Kalinowski Patryk 29 22         51
14 Michalak Radosław   50         50
15 Szychulski Piotr 26 24         50
16 Ozga Emil 16   18 12     46
17 Walkowski Przemysław       45     45
18 Kopczyński Norbert       40     40
19 Kalinowski Rafał   36         36
20 Mietełka Sebastian 18   16 2     36
21 Szindler Witold       36     36
22 Grześkowiak Maciej       32     32
23 Rozmanowski Tomasz       29     29
24 Klawikowski Robert     22 4     26
25 Redzyński Piotr   26         26
26 Herweynen Richard 24           24
27 Kowalski Przemysław     24       24
28 Babynko Wiesław       24     24
29 Cieśluk Rafał 22           22
30 Walkowski Mikołaj       22     22
31 Jankowski Michał     20       20
32 Kaczmarkiewicz Adam       20     20
33 Kucewicz Maciej       16     16
34 Grzona Ireneusz 15           15
35 Kowal Jan       15     15
36 Frankowski Andrzej       14     14
37 Remian Sebastian 14           14
38 Turowski Adam 13           13
39 Lesiński Krzysztof       13     13
40 Chodkowski Artur       11     11
41 Sandor Lukas       10     10
42 Lisowski Albert       9     9
43 Jakubowski Stanisław       8     8
44 Stawski Krzysztof       7     7
45 Rubach Szymon       6     6
46 Pszczółkowski Witold       5     5
47 Dodek Tomasz       1     1
                 
TR i TR-HU Dzieci
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Maciejewska Wiktoria 100 60   100     260
2 Mietełka Martyna 80   80       160
3 Kulis Piotr   80   80     160
4 Kołak Iwonka 60   50 45     155
5 Narbutt Miłosz     100       100
6 Mioduszewska Wiktoria     60       60
7 Rubach Kasia       60     60
8 Grzyb Artur   50         50
9 Siudowski Nikodem       50     50
10 Formela Marcel   45         45
11 Paluch Anna     45       45
12 Dąbrowski Filip Jeremi     40       40
13 Ciosek Jakub       40     40
14 Chodkowska Katarzyna       36     36
15 Błażej Igor       32     32
16 Napruszewska Zuzanna       29     29
Sunday the 19th. Warmińska Grupa Łucznicza