Liga Północ 2018

Kategoria: Wyniki zawodów

Wyniki

 

HU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Regiel Michał 100 60         160
2 Białecki Wojciech 80 50         130
3 Szczechowicz Rafał 45 80         125
4 Jonczak Jacek   100         100
5 Kukuła Krzysztof 60 40         100
6 Salmanowicz Mariusz 50 32         82
7 Kontowicz Artur 40 34         74
8 Lewandowski Andrzej 32 36         68
9 Samusjew Siergiej 36 26         62
10 Antkowiak Kamil 29 29         58
11 Okuniewski Marcin 26 22         48
12 Wiśniewski Mariusz   45         45
13 Gałon Piotr 20 16         36
14 Duda Daniel 13 20         33
15 Olesiak Krzysztof 24           24
16 Każarnowicz Marcin 22           22
17 Hamerszmit Tomasz 18           18
18 Jaworski Paweł   18         18
19 Zieliński Krzysztof 16           16
20 Toński Wojciech 15           15
21 Wiśniewski Andrzej   15         15
22 Kuczkowski Przemysław 14           14
23 Trzciński Łukasz 12           12
24 Maksymiuk Zbigniew 11           11
                 
CU Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Gryzio Michał 100 45         145
2 Łukaszewski Zdzisław 45 60         105
3 Baran Arek 80 22         102
4 Skok Arkadiusz 60 40         100
5 Fabiś Sebastian   100         100
6 Małecki Piotr 50 32         82
7 Kulus Edward 36 29         65
8 Klimczak Tomasz   50         50
9 Beling Marcin 40           40
10 Szotowicz Szymon   36         36
11 Wolski Adam   26         26
12 Walczak Filip   24         24
                 
 Hu/Cu Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Antkowiak Monika 100           100
2 Huzar Ewa   100         100
                 
Ol
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Piotrowicz Adrian 60 50         110
2 Żarczyński Wiesław 100           100
3 Huzar Mirosław   100         100
4 Burzyński Paweł 50 45         95
5 Kaczorek Wojciech 80           80
6 Seledec Paweł 40 40         80
7 Tołkacz Sandra   80         80
8 Markiewicz Krzysztof   60         60
9 Rejmentowski Mariusz 45           45
                 
TR Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 SZCZESNA Małgorzata 50 80         130
2 Andrzejewska Marzena 60 60         120
3 Neringa Brusokienė 100           100
4 Goike Marzena   100         100
5 Pietkiewicz "Olson" Aleksandra 40 50         90
6 Zarzecka Lila 80           80
7 Kimel Katarzyna 32 40         72
8 Stagniūnienė Ramunė 45           45
9 Świętnicka Dorota   45         45
10 Sadowska Joanna 40           40
11 Buława Katarzyna   36         36
12 Kochan Katarzyna   32         32
13 Buczeń Karolina   29         29
14 Szlachta Maria   26         26
                 
TR Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Baran "Boban" Łukasz 100 100         200
2 Dudek Bolesław 50 80         130
3 Dzielski Piotr 80 32         112
4 Chreścionko Piotr 60 40         100
5 Andrzejewski Henryk 32 60         92
6 Wontka Jacek 36 50         86
7 Buława Piotr 24 36         60
8 Mączkowski Szymon 12 45         57
9 Vytas Karpavičius 45           45
10 Riebandt Krzysztof 29 16         45
11 Wiertel Bartosz 40           40
12 SZCZESNY Łukasz 14 26         40
13 Dudek Dariusz 11 18         29
14 Eckert Marcin   29         29
15 Korec Piotr 26           26
16 Świętnicki Jacek   24         24
17 Mindaugas pažiūra 22           22
18 Zieliński Paweł   "Zet" 9 13         22
19 Maliszewski Sebastian   22         22
20 Rimantas Brusokas 20           20
21 Lewandowski Marek   20         20
22 Marius Dijokas 18           18
23 Bloch Jacek 16           16
24 Lewandowski Błażej 15           15
25 Riebandt Mateusz   15         15
26 Pawłowski Grzegorz Jacek   14         14
27 Bubacz Paweł 13           13
28 Trofimow Stanisław 10           10
29 Ordelewski Bartosz 8           8
30 Pozorski Krzysztof 7           7
                 
TR-HU Dorośli Kobiety
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Domagała Agnieszka 80 80         160
2 Kaniewska Agnieszka 50 100         150
3 Głuch Agnieszka 100           100
4 Fabisiak Magda 45 50         95
5 Kołak Marta 60           60
6 Dzielska Magdalena   60         60
7 Gawlik Barbara   45         45
8 Kowalska Anna 40           40
9 Mazuryk Małgorzata   40         40
10 Białek Ewa 36           36
                 
TR-HU Dorośli Mężczyźni
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Łaniewski Przemek 36 80         116
2 Jarzyński Mariusz 100           100
3 Gil Kamil   100         100
4 Burzymowski Krzysztof 50 32         82
5 Wnęk Tomasz 80           80
6 Zenio Adam 32 40         72
7 Kołak Zbyszek 60           60
8 Paluch Patryk 40 20         60
9 Kalinowski Tomasz   60         60
10 Kalinowski Patryk 29 22         51
11 Szychulski Piotr 26 24         50
12 Michalak Radosław   50         50
13 Szychulski Zbigniew 20 29         49
14 Fabiś Sebastian 45           45
15 Cejmer Tomasz   45         45
16 Kalinowski Rafał   36         36
17 Redzyński Piotr   26         26
18 Herweynen Richard 24           24
19 Cieśluk Rafał 22           22
20 Mietełka Sebastian 18           18
21 Ozga Emil 16           16
22 Grzona Ireneusz 15           15
23 Remian Sebastian 14           14
24 Turowski Adam 13           13
                 
TR i TR-HU Dzieci
Miejsce Nazwisko i Imię I Field Majdy II Field Majdy Ruciane Nida Golub - Dobrzyń Dąbrowa Wichrowo Suma 5 największych wyników
1 Maciejewska Wiktoria 100 60         160
2 Mietełka Emilia   100         100
3 Mietełka Martyna 80           80
4 Kulis Piotr   80         80
5 Kołak Iwonka 60           60
6 Grzyb Artur   50         50
7 Formela Marcel   45         45
Friday the 25th. Warmińska Grupa Łucznicza